anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie się z Allegro

VadymBoichuk0404
#7 Wielbiciel#

Witam! Jeżeli mam na koncie saldo -0,20zł,a uregulowć mogę dopiero od 1zł,to jak mam to uregulować jeżeli nie planuje więcej  zwiększenia zobowiązań wobec ALLEGRO?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Vryko
#18 Luminarz#

Ja bym wpłacił złotówkę. I niech sobie wisi te 80gr,. Ale jak chcesz wpłącić dokładnie 20gr, może spróbuj w banku lub na poczcie. Mniejsza o sensowność...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@VadymBoichuk0404 Czekaj, aż dług Ci się zwiększy. Za 20 groszy Allegro nie naśle na Ciebie firmy windykacyjnej 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Opłacasz dopiero jak przekroczy ! zł.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@VadymBoichuk0404 Do chwili, gdy masz poniżej 10 zł na minusie, to nie musisz tym się przejmować.

"nie planuje więcej  zwiększenia zobowiązań wobec ALLEGRO?" - skąd wiesz, że już nigdy nie będziesz wymieniał monet na kupon?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

honda1591
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@honda1591 🤣🤣🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere @honda1591 zgadza się, raz na jakiś czas (mniej więcej raz na rok) prosimy o spłatę zadłużenia również te osoby, których saldo nie przekroczyło -10 zł. Mam nadzieję, że prośba o spłatę należności, choćby najmniejszej, nie jest Waszym zdaniem niczym nietypowym 🙂

Jasne jest też, że nigdy nie zdarza się, żebyśmy posyłali kogoś do sądu w pierwszej korespondencji (niezależnie zresztą od wysokości zadłużenia). Najpierw idzie co najmniej kilka wezwań mailowych, następnie wezwanie listowne. Dalsze działania windykacyjne podejmujemy dopiero, gdy poprzednie etapy nic nie dają. I - jak się też zapewne domyślacie - nie zajmuje się tym pani Krysia ani pan Czesio, proces jest zautomatyzowany. Za to dość skuteczny.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek "proces jest zautomatyzowany. Za to dość skuteczny." - i dość kosztowny, skoro allegro wysyła list informujący o zadłużeniu na kwotę 20 gr (list, którego wysłanie kosztuje wielokrotnie więcej niż 20 gr)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere nie znam się na tym. Potrafię sobie jednak wyobrazić, że np. stworzenie rozwiązania, które pomijałoby te najniższe długi, byłoby bardziej kosztowne, niż potraktowanie wszystkich jedną miarą. Raczej jest niewiele przypadków groszowego zadłużenia, które dochodzą aż do wezwań przedsądowych. Ludzie co do zasady raczej unikają kłopotów (może oprócz autorów z Wykopu) 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek No tak, bo stworzenie rozwiązania od razu musi kosztować miliony🙄

Uwaga, podpowiadam:

if debt less or equal 5,00 PLN
then forget for 3 months

Taka tam krótka pętla warunkowa😁
Czy wszyscy już zapomnieli o prostych rozwiązaniach i wszystko muszą komplikować?

 

 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Leszeki1
#9 Pomysłodawca#

@VadymBoichuk0404 Nie przejmuj się taką kwotą.

oznacz moderatorów