anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie z allegro

przemko_07
#7 Wielbiciel#

o co kaman.jpg

Nie wiem z jakiej paki dostałem maila że posiadam takową niedopłatę w allegro. Takowej dopłaty na swoim konto allegro nie widzę i jeśli to jakiś żart to proszę o odpowiedź osób z supportu allegro odpowiedzialnych za finanse i rozliczenia o odpowiedź w celu weryfikacji lub wskazania gdzie takowa opłata widnieje na moim koncie allegro w celu uregulowania i wytłumaczenia skąd ona wzięła się na moim koncie...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

To jest forum dla użytkowników, pisz przez kontakt emaila, nie widać załącznika, są dwie opcje spam wyłudzenie, lub opłata za wymianę kuponów - monet 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemko_07
#7 Wielbiciel#

Żadnych kuponów nie wymieniałem więc nie wiem, tzn jaki email? Niestety nie udało mi odnaleźć bezpośredniego kontaktu do supportu na stronie allegro.pl...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@przemko_07 a jak kwota ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemko_07
#7 Wielbiciel#

Na zdjęciu widać, 2,32 zł. Dodam, że wchodząc na moje rozliczenia z allegro na koncie moje allegro znalazłem jakieś saldo -0,08 gr ale tego nie można uregulować bo kwota jest poniżej 1 zł taką wiadomość przynajmniej wyświetla allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Wyłudzenie, skoro nic nie sprzedawałeś, zobacz nadawcę maila i nie klikaj w załączniki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemko_07
#7 Wielbiciel#

Z tego maila przyszła wiadomość: wielkopolskie@allpartners.pl

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Spam olej to i nie klikaj w nic ostatnio wysyp takich maili 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przemko_07
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@przemko_07 sądzę, że to phishing - pisałam o tym tutaj, nie klikaj i nie płać. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

przemko_07
#7 Wielbiciel#

Dzięki

oznacz moderatorów