anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opcje wysyłki zakupionych przedmiotów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałbym się dowiedzieć dla czego na aukcji przedmiotu są do wyboru dwa rodzaje (sposoby) dostawy a pod czas finalizowania zakupu jest tylko jedna.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

pinsplash
#21 Demiurg#

@dziroba Trochę więcej szczegółów?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Chciałem zakupić płyty izolacyjne i na aukcji w opcjach dostawy widnieją dwie możliwości dostawy Allegro Kurier DPD za 25 zł i Przesyłka kurierska za 50 zł. Gdy już chciałem sfinalizować zakup na dostawa i płatność okazało się że jest tylko Przesyłka kurierska za 50 zł. Z tąd moje pytanie, dlaczego tak jest.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może to takze zalezec od ilości zakupionych plyt

oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Być może ale żadnej informacji na ten temat nie ma. A skoro tak jest to powinna raczej być.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie kupuj albo zadzwoń do sprzedawcy i się dowiedź szczegółów

oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za takie rady. Jak nie potrafisz odpowiedzieć to nie pisz.  Dla informacji. Dzwoniłem, ale sprzedający nie potrafił mi na to odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dziroba Jeśli dodajesz do koszyka różne przedmioty, w podsumowaniu system pokaże Ci wyłącznie te formy dostawy, które są wspólne dla wszystkich ofert wchodzących w skład zakupu. Być może to właśnie taka sytuacja.

Jeśli masz wątpliwości, podaj tutaj numery ofert, którymi jesteś zainteresowany. Sprawdzę to.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Wielce prawdopodobne że właśnie tak jest. Szkoda że nie ma informacji na ten temat aby się zapoznać z sytuacją przed zakupem. Np dopuszczalna ilość przy opcji dostawy. Na pewno było by to bardziej przejrzyste. Różnica w cenie dostawy jest zbyt duża żeby tego nie zauważyć. Gdybym wiedział o tym wcześniej może zrezygnował bym z jakiegoś przedmiotu, a tak czuje się nie zbyt komfortowo. Może warto to zmienić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Ale to przecież oczywiste że wysyłka kilku przedmiotów może być inna niż jednego chociażby na wagę czy gabaryt, rozwijając koszty dostawy jest tam taka opcja czy wysylka dotyczy 1 sztuki czy kilku w jednej paczce. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Przykro mi, ale nie zgadzam się z takim ogólnym twierdzeniem. Na koszt ma wpływ gabaryt i ciężar i dopiero po przekroczeniu pewnych limitów można zakładać większy koszt. Jeśli limit nie został przekroczony to nie zrozumiałym jest podnoszenie kosztów dostawy. Nie są to moje pierwsze zakupy tak ze wiem o czym mówię. Po za tym transparentność jeszcze nikomu nie zaszkodziła i warto wziąć to pod uwagę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to ilość nie ma wpływu na ciężar ????

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Paczki Inpostu wg. regulaminu mogą mieć wagę do 25 kg ( w normalnych cenach) a DPD do 30 kg

W celu sprawdzenia który produkt nie nadaję się do Inpostu, wystarczy kliknąć szczegóły dostawy i odszukać

"Kupujesz więcej niż jedną sztukę? Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk"

Podejrzewam że znajdzie się tam odpowiedź na pytanie, któryś z wybranych produktów nie jest możliwy do wysyłki Inpostem stąd problem.

 

oznacz moderatorów

dziroba
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za pomoc. Problem został już rozwiązany. Choć nadal uważam że pewne informacje powinny być widoczne tak jak to było kiedyś, a nie zaszyte gdzieś głębiej. Prawdopodobnie ta cała dyskusja nie była by wtedy potrzebna.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dziroba dziękujemy za sugestię.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów