anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozpocząłeś zakup przedmiotu. Czekamy na Twoją wpłatę: Wózek 2w1 Espiro Next Avenue 2019

Client:50421577
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu w dniu 29 sierpnia 2020 r. 13:26 (Wózek 2w1 Espiro Next Avenue 2019), ale nie mogę dokończyć płatności. Dostałem maila od Allegro, że dokonałem zakupu. Zakup nie pojawia się na moich zakupionych przedmiotach, ale również nie pojawia się jako zawieszony. Próbowałem już skontaktować się z kupującym, ale wydaje się, że numer telefonu już nie istnieje.
Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.

Pozdrawiam,

Leticia Braga

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Zobacz, czy nie masz przedmiotu w zakładce Kupione na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne Jeśli nie masz kontaktu ze sprzedawcą i numer telefonu nie istnieje, to lepiej nie płać, poczekaj na rozwój sytuacji.

oznacz moderatorów

Client:50421577
#7 Wielbiciel#

Your payment has been transferred to the seller

 

Date of payment transfer

2020, 09:34:18
 

Total paid

Item price PLN 1,600.00
Shipping price PLN 50.00
Together PLN 1,650.00
 

Payment method

MasterCard payment card
 

Payment no

d6410c82-eb5b-11ea-af29- 1b77dc562279
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50421577 Na koncie, z którego tutaj piszesz, nie ma takiego zakupu, więc abym mogła Ci pomóc, podaj mi proszę dokładny numer tej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50421577
#7 Wielbiciel#

Twoja wpłata została przekazana sprzedającemu

 

Data przekazania wpłaty

31.8.2020, 09:34:18
 

Razem zapłacono

Cena przedmiotu 1 600,00 zł
Cena wysyłki 50,00 zł
Razem 1 650,00 zł
 

Metoda płatności

karta płatnicza MasterCard
 

Nr płatności

d6410c82-eb5b-11ea-af29-1b77dc562279
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś już, czy nie? To wygląda na jakieś oszustwo.

oznacz moderatorów

Client:50421577
#7 Wielbiciel#

Moja pierwsza wpłata (w sobotę) miała problem z moją kartą, jest moja. Próbowałem zapłacić inną kartą i nie miałem możliwości zapłacić ponownie. Próbowałem zadzwonić do sprzedawcy i numer nie istniał. Wysłałem wiadomość i nie wróciłem.
Skontaktowałem się dziś z czatownią Allegro i rozwiązali problem i mogłem ponownie zapłacić.
Podjęłam dziś drugą próbę o 09:34:18.
Mój bank mówi, że sprzedający musi zatwierdzić transakcję, aby przelew został dokonany w całości. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50421577 W tej chwili Twoja płatność jest poprawnie zakończona. Dokonałaś zakupu na Allegro Lokalnie, więc jeśli nie możesz skontaktować się ze Sprzedającym, rozpocznij proszę tutaj dyskusję. Jeśli w przeciągu 24 godzin Sprzedający nie odniesie się do sprawy, poproś naszego pracownika o pomoc.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50421577
#7 Wielbiciel#

Moja pierwsza wpłata (w sobotę) miała problem z moją kartą, jest moja. Próbowałem zapłacić inną kartą i nie miałem możliwości zapłacić ponownie. Próbowałem zadzwonić do sprzedawcy i numer nie istniał. Wysłałem wiadomość i nie wróciłem.
Skontaktowałem się dziś z czatownią Allegro i rozwiązali problem i mogłem ponownie zapłacić.
Podjęłam dziś drugą próbę o 09:34:18.
Mój bank mówi, że sprzedający musi zatwierdzić transakcję, aby przelew został dokonany w całości. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.

oznacz moderatorów