anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

słabe oznaczenie statusu przesyłki orlen paczki

dawal50
#14 Krzewiciel#

o 9:18 powiadomienie w apce że paczka trafi dziś do punktu odbioru

w zamówieniu w apce jest o 9:00 "w drodze do punktu"

Czyli jak rozumiem jeszcze nie dotarła. Przechodzimy na konto Allegro na PC - aktualny status to - W doręczeniu Od 17. lis. 09:00. Wchodzę na pełną historię przesyłki i jest "17 lis 2022, 09:00 Paczka jest w drodze do punktu odbioru" nie było by w tym nic dziwnego bo póki co się wszystko zgadza, ale jest też "17 lis 2022, 11:39 Paczka jest przekazana do kiosku" no to mogę już odebrać paczkę czy nie?

Czym różni się "paczka jest w drodze do punktu odbioru" od "jest przekazana do kiosku"?

Nie dostałem smsa że mogę odebrać. Skąd mam wiedzieć co się stało o 11:39? Skoro napisali o 9:00 że jest w drodze do punktu odbioru i przyszło powiadomienie że odbiorę dziś to znaczy że kolejny status będę mógł odebrać chyba? po co jeszcze jakiś punkt pośredni o 11:39 że jest przekazana do kiosku? Mam zgadywać czy mogę odebrać? Domyślam się że jeszcze nie mogę odebrać ale po co takie wprowadzanie w błąd? Mogę się założyć że wielu ludzi się w tym przypadku głowi o co chodzi z tymi statusami.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

dawal50
#14 Krzewiciel#

"Podczas całej podróży Twojej paczki do punktu odbioru dostaniesz od nas powiadomienia e-mail oraz notyfikacje w aplikacji mobilnej o zmieniających się etapach/statusach przesyłki. Kiedy paczka dotrze na miejsce odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię, wysyłając SMS na podany przy składaniu zamówienia numer telefonu komórkowego lub poprzez informację w aplikacji mobilnej."

17 lis 2022, 09:00 Paczka jest w drodze do punktu odbioru
17 lis 2022, 11:39 Paczka jest przekazana do kiosku

"Kiedy paczka dotrze na miejsce odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię, wysyłając SMS"

przecież już jest w kiosku a żadnego smsa nie dostałem ani nie jest napisane nigdzie że mogę odebrać

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  

Zakup opłacony
Oczekuje na nadanie
W drodze
W doręczeniu
Przesyłka odebrana

Pogrubione jest W doręczeniu. Może na tych etapach w allegro przydałby się jeszcze status "gotowa do odbioru" jako osobny? Np

Zakup opłacony
Oczekuje na nadanie
W drodze
W doręczeniu
gotowa do odbioru
Przesyłka odebrana

Przez tą całą sytuację nie wiem czy W doręczeniu zmieni się na gotowe do odbioru, a jakby osobny status był to by wiadomo było że jeszcze nie mogę odebrać

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

mam rozumieć że paczka jest od kilku godzin w punkcie odbioru ale nie mogę jej odebrać bo ktoś nie kliknął myszką?

"Kiedy paczka dotrze na miejsce odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię, wysyłając SMS"

NIEZWŁOCZNIE

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy? Sprawdziłam statusy zamówienia nr e9fb4720-629d-11ed-b35e-5fae85fd8b7f i wynika z nich, że przesyłka jest w drodze do punktu i taki status pojawił się dziś o 10:00, więc nie jestem pewna czy chodzi o to zamówienie. Jeśli tak, to podeślij jeszcze proszę zrzut ekranu z komunikatów w aplikacji Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów