anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

skandaliczne postępowanie z klientami allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ted2604
#7 Wielbiciel#

Uważam że firma allegro/z małej litery/ postępuje jak za czasów komuny mnóstwo banałów o kontaktach a real taki ,że od miesiąca próbuję dowiedzieć się za co obciążono mnie kwotą 10,20zł bez efektu.Pragnę zaznaczyć ,że oprócz zakupów jeszcze nic nie sprzedałem .Firma ta zaistniała na polskim rynku i za nic ma w/g mnie klientów poprzez niemożność kontaktu bezpośredniego tel.,a   pomoc w allegro jeden wielki pic .Dobra firma i uczciwa podaje aktualny nr tel. kontaktowy i e-mail bezpośredniego kontaktu . Proponuję rozpoczęcie krytyki i anty propagandy tej firmy. Ja jestem oburzony faktem niemożliwości dowiedzenia się za co mnie obciążono w/w kwotą . Kwota jest mała ,ale liczy się uczciwość. Moje dane Tadeusz Otrębski [edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@Ted2604 A co jest napisane przy tej kwocie( jaki opis, za co?)? może wymienialeś monety?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Ted2604 Zajrzyj do Rozliczeń z Allegro

Jeżeli tylko kupujesz, to pewnie wymieniałeś masę monet. Naliczają 0,20zł za każdym razem jak wymieniasz monety.

Tak przy okazji, kontakt telefoniczny jest utrudniony ze względu na to, że prawie wszystkie pytania znajdują się w pomocy. Trzeba się tylko dokopać 😉

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, jak się kontaktowałeś z Allegro, ale w sprawie płatności masz możliwość napisać przez formularz kontaktowy, na czacie, a także zamówić rozmowę telefoniczną; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095 Problem powinien się szybko wyjaśnić.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ted2604 zacznijmy od tego, że nie pisałeś do nas nigdzie w tej sprawie. Opłata, o której piszesz to nic innego, jak opłata utrzymaniowa, za oferty, w których nie było sprzedaży od ponad 365 dni.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Czyli po raz kolejny okazało się, że niektórzy nie czytają ani regulaminów, ani aktualności czy mejli, ani też nie ogarniają interfejsu allegro, mimo faktu posiadania konta na allegro od lat -nastu. Ale z pretensjami to są pierwsi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere to się niestety zdarza.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów