anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skok ceny tylko na weekend

PiotrCichy
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może wie czy jest zgodne z regulaminem sklepów podnoszenie ceny w weekend (czy na pojedyncze dni). Mam taką sytuację że przymierzałem się do zakupu dość drogiego urządzenia. Znalazłem je w PT u sprzedawcy w cenie 1900 zł. Zrobiłem sobie zakładkę z linku żeby sprawę przemysleć. W SB postanowiłem sfinalizować zakup, ale po otwarciu linku cena była już 2000 zł. Pomyślałem że mam pecha, ale że urządzenie jest mi potrzbne a ten sprzedawca i tak miał najtaniej - dokonałem zakupu. Zakie było moje zdziwienie gdy w PN otworzyłem ponownie ten "chwilowy" link na pulpicie i cena była znowy 1900 zł. Czy taka operacja jest zgodna z regulaminem.?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PiotrCichy Piotruś ,,, mamy wolny rynek , ruch cen jest naturalnym czynnikiem nie tylko tu na allegro .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@PiotrCichy  Z czyim regulaminem niby  powinna  być zgodna cena?  Z regulaminem sprzedającego, regulaminem twoim jako kupującego czy regulaminem Allegro?

Możesz doprecyzować pytanie?

A czy nie prościej po prostu poczytać trochę, można przeczytać nawet regulaminy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Prawo mówi że towar jest tyle wart ile ktoś jest gotowy za niego zapłacić.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Obserwowalem jeden towar ktory sprzedawal oficjalny sklep Allegro (zwyzki, obnizki). Też były wahania przez weekend łącznie z sytuacjami, ze dana rzecz znikała na kilka godzin.

Dla mnie totalny bezsens.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@PiotrCichy Allegro samo twierdzi że wszystko robią dla dobra klienta tylko pojąć tego się nie da gdzie tu to dobro . Swoją drogą jakbyś nawiązał kontakt ze sprzedawcą przed kliknięciem zakupu to też byś kupił taniej.

oznacz moderatorów