anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
lisiak20
#8 Zapaleniec#

Witam mam zapytanie dotyczące allegro Smart, zrobiłam zakupy na 43zl z opcją wykorzystania Smart, opłaciłam całość towaru po 2dniach pisze do mnie Pani że jeden produkt jest niedostępny i czy chce zrealizować pozostałe zamowienie które w tym momencie będzie o 16zl niższe....moje pytanie brzmi czy zostaną mi doliczone koszta wysyłki za resztę rzeczy gdyż w tym momencie wartość zamówienia spadła? Kto powinien ponieść koszta wysyłki w tej sytuacji? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
TOBI421
#11 Animator#

Sprzedający pomimo braku towaru ( jednego przedmiotu ) powinien wysłać allegro smart.To on ma problem,że zabrakło mu towaru.Powinien zwrócić kasę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@lisiak20 Allegro Smart działa od 40zł na wybrane towary które udostępnia sprzedający.Zapytaj sprzedawcy jak to potraktuje i wszystko.Powinien być nadal Smart.Nie zgadzaj się na koszty przesyłki bo to z jego winy.

oznacz moderatorów
lisiak20
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedzi, sprzedawca napisał właśnie ze przesyłka mimo braku towaru będzie darmowa. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@lisiak20 Nie będzie kosztów wysyłki. Niektórzy celowo kupują dwa produkty, żeby przekroczyć 40 zł, a następnie rezygnują z jednego, aby dostawę drugiego mieć za darmo.

oznacz moderatorów
lisiak20
#8 Zapaleniec#

Kurde, na to bym nie wpadła nawet żeby tak zrobić 🙈 tu ewidentnie zawinił sprzedający także mam czyste sumienie 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lisiak20 Widocznie nie masz w sobie żyłki janusza-kombinatora😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów