anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smartfon M12 PRO wielka mistyfikacja

Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Witam

Zakupiłem to cudo i nie wiem jakim cudem jak się przegląda specyfikacje jakie wyświetla ten telefon są o 10-20x większe parametry niż w rzeczywistości 

Aparat niby 50Mpix ale zdjecia mają 1200x1600 pix (przełączanie na 16Mpix zdjęcie 240x480)

pamięc niby 10/512 GB a program do testowania pokazuje 960MB/5GB

z czujników jedynie akcelerometr 

wyswietlacz oceniam na ok 800x600pix

Widzę że teraz są już przesyłki z całego świata

Niestety za późno zacząłem go testować i nie mogę zwrócić.

Może byłoby dobrze sprawdzić opinie i zweryfikować sprzedawców bo opisy tych telefonów to bajkopisarstwo

A jak ktoś kupuje na prezent to zrobi sobie tylko wstyd a jak minie czas zwrotu to ......

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Pewnie trafiła ci się chińska podróbka w atrakcyjnej cenie ,jak jeszcze masz możliwość to składaj reklamację z tytułu rękojmi  (niezgodność z opisem) .

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Chorzowiak 100% podróbka, @mwmonety ale jeśli sprzedawca w opisie napisał, że oryginał to chyba może nawet i POK złożyć prawda?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

POK nie jest ot składać wniosek, zaczynasz od dyskusji a warunki POK masz jasno opisane, jak i kiedy możesz złożyć wniosek.😊

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@milka1234567890 nie no tak rzecz jasna, chodziło mi o to, że jak klient kupił podróbkę, a w aukcji była informacja, że jest to oryginał lub nie było wzmianki o podróbce to po dyskusji można w takiej sytuacji POK złożyć, czy się mylę?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Może składać.🤗

oznacz moderatorów

Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@cd-keye_pl kupiłem w maju 2021 bo miał super opis wszystko marzenie ale z powodu braku czasu /potrzebą używania telefonu (za dużo danych za mało wprawy) przeleżał .

Niestety w piątek używany smartfon zaliczył lądowanie na drodze szybkiego ruchu + burzę z gradem + przejazd po nim samochodu więc byłem zmuszony wsiąść się za ten nowy (potrzeba kontaktu) . W sobotę rano uruchomiłem nowy na szczęście kontakty wróciły z konta google. Po dłuższej chwil prób przywrócenia innych aplikacji/narzędzi stwierdziłem że w tym telefonie działają tylko rozmowy/SMSy + budzik (chyba)

Napisałem posta bardziej ku przestrodze. 

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Chorzowiak, trochę czasu minęło już, ale rękojmia 2 letnia Cię jeszcze obowiązuje, otwórz spór, załącz zrzuty ekranu.

oznacz moderatorów