anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Snajper w "Kolekcje i antyki" powyżej 1000zł.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hephajstos
#8 Zapaleniec#

Witam

"Snajper może wziąć udział w licytacji z tego działu, pod warunkiem wcześniejszego zalicytowania przedmiotu ręcznie, powyżej kwoty 1 000 zł i potwierdzenia SMS-em w Allegro. Ręczna weryfikacja jest niezbędna do złożenia oferty, w przeciwnym razie strzał nie zostanie wykonany." - Czy ważna jest w
ogóle licytacja zanim cena osiągnie 1000zł ?, Czy musi moja cena na jakimś poziomie być wygrywająca ?, Kiedy dostaję sms-a - powyżej 1000zł i muszę wygrywać ?
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Hephajstos

odpowiadając na Twoje pytania po kolei: 

1. Czy ważna jest w ogóle licytacja zanim cena osiągnie 1000zł?  Tak, taka licytacja jest ważna. 

2. Czy musi moja cena na jakimś poziomie być wygrywająca?  Jeśli chcesz wygrać licytację, to Twoja cena musi być najwyższa. 

3. Kiedy dostaję sms-a - powyżej 1000zł i muszę wygrywać?  Nie, licytacji nie musisz wygrać. Jeśli ktoś z Licytujących zaoferuje wyższą cenę, to ta oferta wygrywa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Hephajstos Zrób tak :

aukcja od 1 PLN, licytuję od razu 1000 PLN, potwierdzam kodem z sms, wyskakuje ze moja oferta jest najwyższa i to jest np 1PLn czy 5 czy 10 - w każdym razie : nisko. Od razu licytuję ponownie z kwotą np 50 PLN - co automatycznie obniża moje maksimum z 1000 do 50 PLN. A potem w ostatnich sekundach mogę już licytować bez potwierdzenia sms powyżej 1000 PLN....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Hephajstos
#8 Zapaleniec#

A czy Snajper będzie pamiętał, że licytowałem 1000zł ?

oznacz moderatorów
Hephajstos
#8 Zapaleniec#

Drugie pytanie, Jeśli ktoś licytuje powyżej 1001zł, a ja zalicytowałem 1001zł i dostałem smsa, to nie da się już obniżyć mojej ceny, ani ceny na aukcji..... Czy  w takim przypadku, jak do snajpera ustawię cenę 1500zł, to Snajper będzie mógł wykonać strzał 1500zł, bez smsa ?

oznacz moderatorów