anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposób wyszukiwania produktów od jednego sprzedawcy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
vakacjus
#2 Obserwator#

Witajcie,

nie irytuje tutaj nikogo fakt, że czasem chcąc kupić kilka przedmiotów podobnego typu (AGD, książki etc...) trzeba się ostro naszukać aby znaleźć sprzedawcę, który oferuje wszystko (albo większość) produktów? 

 

Na przykład : chcę kupić książkę fantasy "Dziewiąty Mag" ale interesuje mnie też tom "Czarnoksiężnik z Archipelagu" książki te kosztują zazwyczaj tyle co sama przesyłka...

Widzę, że Allegro przeinacza się w to czym jest **piiip**s czyli zrzeszenie firm i producentów a nas maluczkich wysyła na lokalnie*

Fajnie byłoby mieć możliwość aby wyszukać słowa kluczowe typu "Dziewiąty, Czarnoksiężnik" i zaznaczyć opcję "jedna przesyłka/jeden sprzedawca"

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak wszystko byłoby fajnie , pewnie można  . allegro wprowadzi  i za to obciąży sprzedawców dodatkową prowizją ,a ci przeniosą ją na kupujących 

oznacz moderatorów
vakacjus
#2 Obserwator#

Jestem tu nowy ale widzę lekkie oburzenie u kolegi, tym to forum żyje? skarżeniem się na schemat finansowy spółki XD?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie to nie oburzenie tylko obietywne podejście . Allegro dostosowuje swój system do potrzeb kupujących , a to niestety kosztuje . Żyją z prowizji ,a te w miarę coraz większej roszczeniowości kupujących są coraz wyższe  . Ostatecznie za wszystko płaci klient - kupujący 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@vakacjus Przecież w wyszukiwarce jest opcja "szukaj wielu"😏

szukaj_wielu.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
vakacjus
#2 Obserwator#

to powinno być na pół ekranu 😂 dzięki ułatwiłoby mi to ostatnie kilka miesięcy

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@vakacjus Jakby wszystko było na pół ekranu, to bardzo szybko zbrakłoby ekranu😏

Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów