anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż

Client:40338684
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Przychodzę z trochę dziwną sprawą. Kilka miesięcy temu sprzedałem produkt na allegro i oznaczyłem go jako sprzedany. Ale (10.05.2020) napisał do mnie ktoś ze chciałby kupić ten produkt chociaż zakończyłem jego sprzedaż.

Wiadomosc o chęci kupna zobaczyłem dopiero dzisiaj (15.05.2020) po otrzymaniu e-maila od allegro, w którym było napisane, że wcześniej wspomniana osoba wpłaciła pieniądze za produkt i czego na dostarczenie mu go. 

Moje pytanie jest następujące. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kytorr
#13 Ambasador#

Jak ktoś mógł kupić coś czego fizycznie nie masz wystawionego (w sensie brak aukcji) ??? Jeśli była aukcja wystawiona/ wznowiona omyłkowo to tylko pozostaje zwrot do kupującego +  wyjaśnienie +przeprosiny (jeśli nie chcesz dostać negatywa)

oznacz moderatorów

Client:40338684
#7 Wielbiciel#

Sam chciałbym wiedzieć jak ta osoba to kupila skoro przy produkcie w moich ogłoszeniach jest napisane "zakończona", a gdy próbowałem zmienić a gdy próbowałem zminic jeszcze raz na zakończona wyskakiwało że jest już zakończona. Do tego nie mam kontaktu z tą osobą kupującą nie odpisuje ani nic. 

oznacz moderatorów

Client:40338684
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20200516-072416.jpg

 Ale kupujący też się niezbyt dobrze zachował. Napisał tylko taka wiadomości jak widać na ss i po 5 dniach przesłał pieniądze.

 

Napisałem że zapomniałem usunąć ogłoszenie, ponieważ nie wiedziałem jak to się mogło stać. Ale po jakimś czasie w moich ogłoszeniach widziałem że produkt był zakończony. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie jest ukryte, widzisz je tylko Ty. To było Allegro Lokalnie? Tam niesprzedane oferty wznawiają się automatycznie po 5 dniach - może o to chodzi? Jeśli tak, to ktoś kupił. Otrzymałeś wpłatę? Jeśli nie masz towaru musisz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe i oddać kupującemu.

oznacz moderatorów

Client:40338684
#7 Wielbiciel#

Dostałem 2 e-maile ze osoba dokonała wpłaty ale nie wiem gdzie pieniądze są. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:40338684
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów