anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedająca wysłała zakup tańszą opcją

MAMY ROZWIĄZANIE!
barbara-w78
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam maskę . W opcji dostawy była paczka pocztowa za 13zł. Okazało się ,że sprzedająca wysłała zakup listem poleconym za 6,5. Dla mnie to jest naciąganie i chciałabym odzyskać część kosztów wysyłki. Jak to zrobić jeśli sprzedający nie odpowiada na wiadomości, a w opcji dyskusji nie ma przewidzianego podobnego tematu?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_Likos_
#21 Demiurg#

@barbara-w78  ja bym wybrał w dyskusji: zamówienie niezgodne z opisem ( zdaje sie że jest coś takiego). Jelsi wyborem kupującehgo byla "paczka pocztowa" to sprzedający nie powinien tego zmieniac bez konsultacji i zgody kupującego.

Reszte juz mam nadzieje wyjasnicie sobie ze sprzedajacym w dyskusji.

Powodzenia.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@barbara-w78 Sprzedawca Cię naciągnął na koszty, to niezgodne z regulaminem Allegro. W Dyskusji wybierz jakikolwiek temat najbardziej zbliżony i ją otwórz. Domagaj się zwrotu różnicy w cenie i następnego dnia poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Nie zamykaj Dyskusji do czasu, aż nieuczciwy sprzedawca odda Ci różnicę. 

W Dyskusjach nigdy nie będzie systemowo dodanych wszelkich możliwych powodów, dlatego zawsze wybieraj jakikolwiek, najbardziej zbliżony. 

 

oznacz moderatorów