anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający anulował zamowienie.

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Witam serdecznie.

Przeglądałem allegro i wyskoczyła mi aukcja dotyczącą kluczy nasadowych. Na innych aukcjach cena zaczynała się od 90 zł, na tej aukcji cena to 63 zł. Aukcja dodatkowo oznaczona została jako "Gwarancja najniższej ceny."

Zdecydowałem się na zakup, ale sprzedający zadzwonił do mnie i poinformował, że wycofuje się i zwróci mi pieniądze, bo cena jest stara i nie ma tego produktu. 

Ktoś miał podobna sytuację?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@cieszyn5 tak wielu, jak odda kasę nic nie zrobisz, chyba że pozwiesz go do sądu co też nie gwarantuje wygranej, pamiętaj że czasem się zdarzają takie przeoczenia czy błędy 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Przeoczenia czy błędy. Ludzie szukają okazji na allegro, allegro promuje takie aukcje, a jak kupisz coś po "okazyjnej cenie" to okazuje się, że to lipa? Czy to nie działa na niekorzyść innych sprzedających? Z jakiej racji aukcje takiego użytkownika są promowane jako "najniższa cena" skoro się z nich wycofuje ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To czasem jest jak kabaret, kupujący licytują i nie płacą, sprzedający nie wysyłają bo im cena nie pasuje, nie wiadomo już co jest co albo z czym to ugryź.☹️

oznacz moderatorów

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić. Idziesz z rodzinką do restauracji. Patrzysz w kartę, zamawiasz 4 x danie dnia za 49.99 sztuka. Zjadłeś, prosisz o rachunek, a tam 500 zł. Zwracasz uwagę, że miało być ~200 zł, a kelner mówi Ci " Panie, te ceny są stare, po tej cenie już Pan nigdzie nie zje. Należy się 500 zl" 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zacznij sobie to wyobrażasz, taka świetlana przyszłość jaką kreślisz nadchodzi.☹️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cieszyn5 Jak zakup na AL to w ogóle szkoda twojego trudu, zwróci środki bo mu cena nie pasuje, Allegro nic nie może zrobić, zostaje sąd ale czy warto? Jak to na AL to nawet nie masz komentarza.

oznacz moderatorów