anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie chce podjąć reklamacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kupiłem wadliwy towar na allegro lokalne od osoby prywatnej, założyłem dyskusje w której sprzedający nie chce podjąć sie reklamacji. Co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lidiatomczak a w ofercie nie była wyłączona rękojmia? A co kupiłeś i co chcesz reklamować (podaj link do oferty)? Jak rozpocząłeś dyskusje poczekaj na pomoc pracownika allegro. Sprzedawca może być rozpatrzyć reklamacje pozytywnie lub negatywnie. 

oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

Nie było wyłączonej. Kupiłem baza do kierownicy do gier, która podczas skrętu po prostu hałasuje ( w tej bazie to absolutnie niedopuszczalne ) wezwałem pomoc po 24 godzinach od kiedy sprzedający sie nie odezwał. Odezwał sie i powiedział coś w stylu (to używana baza więc tak sie może dziać) a ogłoszenie było w stanie bardzo dobrym w opisie też nic nie było.

oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@Client:44052296  Krótko mówiąc dostałem uszkodzony sprzęt, co mam zrobić gdy sprzedawca powiedział że tego nie zareklamuje. Nie wydaje mi sie że można sprzedawać uszkodzony sprzęt jako bardzo dobry stan.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lidiatomczak, zachęcam Cię do kontynuowania Dyskusji i w razie potrzeby - wezwania tam do pomocy pracownika Allegro. Mam nadzieję, że dojdziecie ze sprzedającym do porozumienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@mr_oma  kontynuuje monolog, a pracownik jak już napisałem był wezwany po 24h. Sprzedający powiedział że to zniszczenie to wada "subiektywna" i ani raczy oddać pieniędzy. Co mam w takiej sytuacji zrobić, czy jest jakiś program aby podać sprawe dalej

oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@mr_oma innymi słowy sprzedawca mnie oszukał. Stan w ogłoszeniu "bardzo dobry" to żart ponieważ sprzęt jest jakby go ze złomowiska wyciągnąć. Jak zdobyć z powrotem pieniądze?

oznacz moderatorów
darek_2055
#11 Animator#

stan to subiektywna ocena sprzedającego. Produkt może działać, ale z racji tego, że był używany może hałasować. Nie ma podstawy aby sprzedawca oddał ci pieniądze. Dogadaj się, że zwrócisz na swój koszt a on niech odda ci kasę. Prywatny koleś nie musi udzielać ci reklamacji. Była tam opcja zwrotu?

oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@darek_2055 to nie działa tak czy hałasuje czy nie. Hałasowanie w tym przypadku to uszkodzenie ponieważ pasek jest całkowicie wytarty a silnik to zwłoki. Jeśli nikt nie może z tym nic zrobić to znaczy że moge sprzedać tą samą zepsutą baze jako "nowa" bo przecież to moja subiektywna opinia? Nie sądze że zatajanie takich uszkodzeń jest bezkonsekwentne 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lidiatomczak a co Ci ten pracownik/bot odpowiedział

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lidiatomczak, pracownika Allegro możesz wzywać kilkukrotnie. W takiej sytuacji rekomenduję kontynuowanie Dyskusji do czasu osiągnięcia satysfakcjonującego porozumienia.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@mr_oma Jak to zrobić, przycisk "wezwij pomoc allegro" mam na szaro i nie da sie kliknąć

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lidiatomczak a minęło 24 godziny od rozpoczęcia dyskusji? Dopiero po tym czasie będziesz mógł poprosić o pomoc pracownika allegro.

oznacz moderatorów
lidiatomczak
#8 Zapaleniec#

@Client:44052296 jak już pisałem wezwałem po 24 godzinach

oznacz moderatorów