anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie wysłał mi zakupionego towaru twierdząc, że go nie ma a teraz ponownie go wystawia.

czekolada17
#7 Wielbiciel#

Kupiłam w atrakcyjnej cenie zestaw sztućców 70% zniżki.Po opłaceniu zakupu dostałam zwrot pieniędzy z informacją od sprzedawcy ,że towar został sprzedany na innej platformie i już go nie posiada. Przełknęłam to.Po jakimś czasie zauważyłam ,że sprzedający  sprzedaje te sam towar na Allegro i innej platformie sprzedażowej tylko z wyższą ceną.Zgłosiłam sprawę do Allegro - zero reakcji bo przecież dostałam zwrot pieniędzy a w międzyczasie aukcja została usunięta przez sprzedawcę.Wystawiłam odpowiedni komentarz dotyczący zakupu i nieistniejące sztućce znowu są na Allegro !!!! Dlaczego sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup na AL? Wg prawa ma obowiązek wysłania towaru ale jak zwrócił środki....nic nie zrobisz, zostaje sąd.Na zwykłym Allegro masz możliwość wystawienia odpowiedniego komentarza.

oznacz moderatorów

czekolada17
#7 Wielbiciel#

Oczywiście wystawiłam aby ostrzec innych .W odpowiedzi sprzedawca wykazał się wielkim poczuciem humoru i porównał mnie do jakiejś zwariowanej ,słabej ,kaszlącej Krystyny która uwzięła się na niego ,prowadzi śledztwo ale potrafiącej powalić byka. 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@czekolada17 Dobrze, że wystawiłaś odpowiedni komentarz. Teraz otwórz jeszcze Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i w niej poproś o pomoc Allegro, domagając się dostawy towaru, zgodnie z zawartą umową. Jeżeli Allegro Ci nie pomoże, zamknij po 14 dniach Dyskusję jako nierozwiązaną - to oprócz komentarza negatywnie wpłynie na jakość sprzedaży tego sklepu, więc może w przyszłości zacznie się wywiązywać z zawartych umów. Oczywiście możesz też sądownie domagać się wydania rzeczy w cenie zakupu.

Odpowiedź do komentarza możesz zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201 Jeśli jest obraźliwa i narusza zasady, Allegro ją usunie, a Twój komentarz pozostanie.

oznacz moderatorów

czekolada17
#7 Wielbiciel#

Witam .Za Pana lub Pani radą skontaktowałam się ponownie z Allegro. Odpowiedź sprzedawcy do mojego komentarza została usunięta  .Otrzymałam też obietnicę ,że sprawa zostanie dokładnie prześwietlona. Dziękuję.

oznacz moderatorów