anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający obniżył cenę przedmiotu po moim zakupie

jagodasalamonik
#8 Zapaleniec#

Kupiłam stół FRISK 80 cm. na allegro od [edycja] zapłaciłam wydaje mi się nie małe pieniądze bo 689 zł. Jak za taki stół to dość wygórowana cena, ale jakie było moje zdziwienie gdy ten sam stół od tego samego sprzedawcy [edycja] zobaczyłam na innej stronie tylko o ponad 100 zł. tańszy. To jest po prostu skandal i jawne złodziejstwo, tak się nie postępuje.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@jagodasalamonik Ani skandal, ani złodziejstwo. To Ty jesteś gapa, że nie sprawdziłaś gdzie indziej. Ta inna strona to gdzie?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Spokojnie, Ulka. Może OPka po prostu nie wie, że sprzedawcy płacą allegro prowizję od czego tylko się da😛
Bo mało to już było zdziwionych kupujących typu "to allegro pobiera od was jakieś opłaty?!"😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Tak mi się właśnie wydawało. Nie chce mi się sprawdzać ile prowizji jest w tej kategorii, ale wiadomo, że niemało 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jagodasalamonik Towar jest tyle wart ile za niego zapłacisz! Możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i zakupić ponownie  ten tańszy.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Jaki model szklanej kuli masz panie kolego? : )

 

 

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

Zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy sprzedający zobaczy ten post możesz mieć problemy ? Nie okradł Cię, nie jest złodziejem. Widzę, że ten stół jest wystawiony także na jego sklepie online, na którym nie musi płacić dla Allegro prowizji od sprzedaży i wysyłki... co za tym idzie może utrzymać tą samą marżę oferując ten sam przedmiot w niższej cenie. 

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

Dodatkowo sprzedawca aktualnie ma promocję w swoim sklepie -15% stąd cena 577 zł za stolik, który kosztuje regularnie 679 zł więc tylko 10 zł taniej niż na Allegro. Prowizja allegro od sprzedaży tego stolika to 68,9 zł, potrzebujesz więcej informacji aby grzecznie przeprosić sprzedawcę na wypadek jakby zobaczył Twojego posta ?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum  68.90  plus prowizja od wysyłki 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Nie nie 🙂 Kupujący oferuję tylko dostawę własnym transportem za 0 zł 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum  Jeszcze lepiej 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jagodasalamonik Tak to jest na Allegro, wszystko droższe, ponieważ dochodzą opłaty dla samego Allegro. Nie zdziw się, gdy po jakimś czasie zobaczysz na Allegro ten sam stół u tego samego sprzedawcy z przekreśloną ceną 900 zł i pod spodem wpisaną 789 zł To będzie taka "okazja" 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jagodasalamonik zaakceptowałaś warunki oferty , a to że niechcialo Ci się poszukać ??

oznacz moderatorów

jagodasalamonik
#8 Zapaleniec#

Może rzeczywiście niepotrzebnie użyłam w emocjach zbyt daleko idącego określenia, teraz już wiem że na allegro jest drożej, więc raczej zrezygnuję na przyszłość z robienia tutaj zakupów.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 @WREDZIA-W1 @mdrogeria @exoryna i ten ostatni post @jagodasalamonik to jest coś czego niestety Allegro nie rozumie ( lub stara się nie przyjmować do wiadomości ) 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro postawilo nas sprzedających przed murem nie do przebicia i każdy z nas stara się jakoś zamknąc budżet i stąd wynikają takie sytuacje , ale niepotrzebnie obijamy wargi yell

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Aha, i to po jednym zakupie i jednym towarze stwierdzasz, że jest drożej?

Dobre.

 

oznacz moderatorów

jagodasalamonik
#8 Zapaleniec#

bardzo dużo kupuję na allegro,ale właśnie po ostatnim zakupie zapaliła mi się czerwona lampka, będę od teraz szukać gdzieś indziej tego co potrzebuję a nie przepłacać na allegro.

oznacz moderatorów