anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:65670511
#2 Obserwator#

Dzień dobry, 

Jakiś czas temu,mniej więcej poprzedni miesiąc, kupiłam szkatułkę na biżuterię, niestety odbiegała znacząco od zdjęć przedstawionych na ofercie sprzedającego. Zdecydowałam się na zwrot i w terminie 14 dni odesłałam przedmiot. Po upływie 14 dni,w dalszym ciągu nie mając pieniędzy ze zwrotu,napisałam do sprzedającego co jest przyczyną zwłoki z jego strony. Sprzedawca stwierdził, że odesłana szkatulka zawierała ślady krwi i zapach oraz ślady po papierosach. Nie jest to możliwe ponieważ nie palę i starałam się jak najlepiej zapakować paczkę do zwrotu. Sprzedający uznał, że może mi wysłać pieniądze ale po odliczeniu danej kwoty na dezynfekcję i czyszczenie... 

Co robić w takim przypadku

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65670511 Rozpocznij dyskusję z sprzedającym będzie musiał w ciągu 24 godz odpowiedzieć a następnie możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro. Dyskusja -zakładka kupione

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:65670511 Napisz do sprzedającego przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o interwencję Allegro. On Ci łaski nie robi, nawet gdyby miał rację i powód do zmniejszenia kwoty zwrotu, już dawno powinien pieniądze zwrócić.

oznacz moderatorów