anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający potrzebuje płatności ekspresowej

izka801
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś z Was kupował 25 - 26 lipca laptop MSI w okazyjnej cenie i nie otrzymał towaru?

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

LEW433
#21 Demiurg#

Ja coolnie.

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Jesteś mądrym człowiekiem 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@izka801 Może było się domyśleć że to przekręt.

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Wiesz... przekręt to by był za 1500 zł ale ta cena była początkowo 2000zł a potem obniżył bo szybko potrzebował gotówki i wtedy wiesz - kto nie ryzykuje...

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izka801 Jaki typ i ile kosztował?

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

mój 1755 zł - MSI Apache Pro gtx 970m.Szukam osób, które kupiły laptopy w obniżonych cenach ze względu na fakt, że sprzedający potrzebował kasę do niedzieli i była możliwość wpłaty tylko prosto z banku do jego banku.

 

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Oczywiście wykręca się od wysyłki 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@izka801 Bo oczywiście nie ma czego wysłać. Zgłoszenie do allegro + dyskusja + zgłoszenie na policję i zaraz mu fujarka zmięknie - często wystarcza tylko telefon z komendy z prośbą o stawienie się.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Dlatego szukam innych kupujących, bo może naprawdę zepsuł system przy resetowaniu (wierzyłam w to na początku 🙂 i może innym osobom wysłał.

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Drugi model to był MSI GT70 z GTX1060, który poszedł za 2000zł. A trzeci to jakiś MSI z GTX 950m

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izka801 A ma wystawione coś jeszcze? gdzie to było- Allegro, czy Allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Allegro lokalnie i ma wystawione inne przedmioty. Podobno system się zawiesił po resetowaniu laptopa i z tego powodu nie chce wysłać. Przez tydzień gadał ze mną - odpowiadał jednym zdaniem raz na 2 dni. A ja chciałam dogadać 🙂 Dzisiaj założyłam dyskusję ale szukam innych osób, czy ja przesadzam i laptop mu się rzeczywiście popsuł czy innym też takie kity wciska.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Dzięki za linka. Dam mu jeszcze czas do odniesienia się do założonej dyskusji i potem zgłoszę na allegro.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izka801 Nie ma na co czekać- niech Allegro go prostuje /na ciepło/

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izka801 to raczej kit, bo od razu uczciwy gość- zaproponował by zwrot kasy.

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

On w sumie zaproponował zwrot kasy - inna sprawa czy by zwrócił. Ale to takie trochę jak to mówił Boguś Linda w imię zasad sq.... 🙂 bo nawet nie chodzi o tą kasę tylko o fajnego lapka, którego potrzebuję na już a teraz za taką kwotę nie kupię.

oznacz moderatorów

izka801
#8 Zapaleniec#

Nawet mu byłam skłonna dopłacić jak wyśle lapka i będzie wszystko OK. Ale to bardziej wygląda, że potrzebował chwilówki.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izka801 I to jest jedyna i słuszna odpowiedź -za taką kwotę takiego lapka nie kupię.

oznacz moderatorów