anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ubliża mi w wiadomościach, co mogę zrobić?

andzia1991_2010
#7 Wielbiciel#

Witam!Ostatnio przez przypadek ukryłam zakup. Żądam od sprzedawcy zwrócenia pieniędzy za zakup a on w wiadomościach na allegro okropnie mi ubliża i wyzywa. Jak mam ta sprawę załatwić? Sprzedawca to [edycja]

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@andzia1991_2010 Cześć 🙂 Otwórz dyskusję (https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa) i opisz tam całą sytuację. Załącz zrzuty ekranu z wiadomościami od sprzedającego. Nie martw się, z pewnością odzyskasz swoje pieniądze i sprawa się wyjaśni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

andzia1991_2010
#7 Wielbiciel#

Hej. Sprawa się nie wyjaśniła,Pan mi dalej ubliża, a allegro nic nie zrobi🤬 Masakra ja takich typów wywaliłabym na zbity pysk. A sprzedający usunął komentarz w którym ostrzegałam przed zakupami u niego

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Widzę, że Pani też w ma bardzo wysoką kulturę słowa. Pewnie trafił swój na swego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 zapewne dlatego ocena została usunięta .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca sam nie usunie komentarza tylko allegro jak uzna że łamie on zasady regulaminu . Najczęściej są to jakieś obelgi pod adresem drugiej osoby ,niewłaściwe słownictwo itp. Warto poczytać regulamin i zapamiętać co można a czego nie można pisać ,a zakupy robić z rozwagą aby ograniczyć zwroty .

oznacz moderatorów