anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wpisał mnie na czarną listę za negatywny komentarz.

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ok.  2 lata temu wystawiłam negatywny komentarz. Po tym zostałam wpisana na czarną listę. To chyba nie jest ok bo w ten sposób sprzedający zbiera tylko pozytywne opinie i eliminuje tych którym sprzedał marny towar

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

konto zamknięte
Nie dotyczy

Od 17 lat kupuje na allegro i oczywiście masz rację że najpierw trzeba spróbować się dogadać i zawsze tak robię. Nie dało się. Odpuściłam. Po dwóch latach chciałam zrobić zakupy a tu zonk ☹️

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A to podpowiem, możesz z innego konta. Nawet przez konto google można się zalogować.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Hah, mój ulubiony przypadek 🙂 ten sprzedawca jest tak beznadziejny, ze nie polecam nikomu zakupów u niego i wystawiam mu negatywny komentarz ale sam(a) chętnie znowu u niego kupię :))) ale ojej, nie mogę, bo mnie zablokował. Jak on śmie? Przecież ja mam prawo do swojej subiektywnej oceny. I sprzedawca powinien mi pozwalać na kolejne zakupy i kolejne negatywy aż do zablokowania mu konta. 

Dziwne to by było gdyby sprzedawcy nie dodawali kupujacych na czarna listę za negatywy. Skoro doświadczenie było tak złe ze nie polecasz tego sprzedawcy to czemu nie kupisz u kogoś innego? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ma do tego prawo > a to, że wpisał Cię na listę MNK nie powoduje zniknięcia negatywa

A po co chcesz kupić drugi raz u niego? > wystawić kolejny negatyw? > kup u innego sprzedającego

oznacz moderatorów