anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wysłał towar w inne miejsce odbioru

aga1469
#7 Wielbiciel#

Cześć. Mam taki problem sprzedający wysłał towar do paczkonatu, a ja zamawialam paczkę do punktu odbioru bo tylko tam moglam wówczas odebrać. Nie ustalil tego ze mna, nie napisal nawet ze wysyla inaczej. Efekt- paczka do niego wrocila. Chciałam aby wyslal raz jeszcze na swoj koszt, nie zgadza sie. Nie otrzymalam tez zwrotu pieniędzy. I teraz pytania: czy sprzedający ma obowiązek w takiej sytuacji wyslac towar jeszcze raz na swój koszt. Jesli nie to czy otrzymam zwrot pieniędzy również za dostawę, skoro nie wyslal tak jak chcialam i nie, ze swojej winy nie odebrałam paczki?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

Jeśli wysłał źle powinien na swój koszt nadać ponownie poprawnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@aga1469 jeśli nie możesz się dogadać ze sprzedającym, proponuję założenie dyskusji 🙂

Jeśli przesyłka do Ciebie nie dotarła, przedmiot okazał się niezgodny z opisem lub nie zgadzają się koszty przesyłki, skorzystaj z Dyskusji. W jednym miejscu opiszesz sytuację, zamieścisz wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzenia i zdjęcia. Wszystko po to, by ułatwić Twoją komunikację ze sprzedającym i szybko rozwiązać problem.

Rozpocznij Dyskusję i zamieść w niej swoje wyjaśnienia. Dzięki temu sprzedający w jednym miejscu znajdzie wszystkie niezbędne informacje w tej sprawie.


Dowiedz się więcej
   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

A skąd miał numer Twojego paczkomatu? Bardzo interesujące co na to Sprzedąjacy.

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@__RPM_ Wujek Google się kłania. Sam tak namierzyłem Paczkomat w mieście jednego kupującego. Człowiek nie zapłacił więc nie wysłałem.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Znając adres kupującego mogłeś mu zanieść do domu i skasować opłatę za pobraniem, za transport i za przedmiot. A tak jesteś stratny. Czas szukania = pieniądz. Czego to nie wymyślą Sprzedawcy aby sprzedać...

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@__RPM_ 

Człowiek nie jest z mojego miasta. To po pierwsze.

Po drugie: jeśli chciałaś wysilić się na ironię to za cholerę Ci nie wyszło.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pikinier10 

Umawiam się na odbiory osobiste w swoim mieście a nawet dowożę do obcego miasta stałym klientom przy jakiejś okazji o ile proszą ale nie wyszukuje za nich.  Jednak do tego trzeba mieć ciekawy towar a nie byle co sprzedawać.

Wystarczająco ironicznie chyba napisałem.

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@__RPM_ 

Sprawa podstawowa: jesteś facetem czy kobietą? Bo z tego co piszesz to trudno się zorientować.

Odbiór osobisty: nie mam nic przeciwko. Tylko jak to zrobić jeśli ja jestem z Bydgoszczy a odbiorca z Ostrowii Mazowieckiej? 

A ironia to Ci **piiip**iano wychodzi.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pikinier10  Co to za pytanie o płeć! Do czego to potrzebne? Mam już kogoś. Nie szukam tu romansu. 

Otwórz oczy i umysł trochę. Post wyżej możesz się zorientować albo po komentarzach do tego co sprzedajemy można wywnioskować że jesteśmy tej samej płci. 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wpisał w szukajkę inpost pewnie, ale też nie kumam jaki to miało cel 😮

oznacz moderatorów

aga1469
#7 Wielbiciel#

Pewnie chcial dobrze bo podobno nie mógł wyskac tam gdzie ja chciałam, szkoda tylko ze tego nie skonsultował ze mna bo ja nie miglam odevrac z paczkomatu w tym czasie i w efekcie paczka do niego wrocila. Teraz nie chce wyslac jej na swoj koszt a moim zdaniem tak powinien zrobic. Zobaczymy co będzie dalej 

oznacz moderatorów

aga1469
#7 Wielbiciel#

Nie wiem skad, pewnie znalazl niedaleko miejsca zameldowania. Problem w tym ze w tym czasie przebywalam gdzie indziej i nie zdazylam odebrać paczki. Paczka wróciła do Sprzedającego, chcialam aby wysłał ją ponownie na swoj koszt ale się nie zgadza. Utrudniony jest z nim kontakt. 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Załóż spór czyli dyskusję ze sprzedającym. Prawdopodobnie o ile był wypełniany formularz dostawy a błędnie wysłał paczkomatem Sprzedawca będzie musiał wysłać jeszcze raz albo odda pieniądze.

oznacz moderatorów