anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy nie wyslal kupionego przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
1robert33
#8 Zapaleniec#
  • A więc zakupiłem czesci do samochodu osobowego. W opisie nie do konca było jasno opisane czy kupic kupuje komplet 2 szt czy 1 , zadałem pytanie sprzedającemu..
  • .I w jaki sposób mam je zamówić bo na aukcji nie znalazłem opcji lewy plus prawy ...   
  • Odpowiedź .
  • Dzień dobry, jest to oferta z kompletem amortyzatorów. Lewy i prawy. Cena jest za komplet czyli dwie sztuki.
    Pozdrawiam
    Łukasz   
  • Dla mnie jest to jasna odpowiedź oczywiście nie otrzymałem ani przedmiotu ani zwrotu kosztów. Sprzedawca rwierdz że jest to blad pracownika i cena dotyczy 1 szt a są sprzedawane po 2 . Wyraziłem zgodę na zwrot pieniędzy mija 2 tyg i nic żadnej odpowiedzi zarówno od sprzedawcy jak i od allegro.  
  • Co radzicie ??
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

@1robert33 Po pierwsze, mogłeś się domagać wysyłki 2 sztuk, skoro masz na piśmie informację od sprzedawcy, że cena dotyczy kompletu. Jeżeli jednak zgodziłeś się na zwrot pieniędzy, a ich nie otrzymałeś, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej zgłoś problem i po 24 godzinach poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Wtedy środki szybko odzyskasz.

oznacz moderatorów
1robert33
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca zapytał mnie  telefonicznie czy zgodzę się na odstąpienie od zakupu , 

Twierdzi że napisał do allegro . Jednak od nich nie dostałem żadnej informacji.##  Dziwne ##

czy sądzisz ze moge nadal zadać wysłania 2 szt jak w,w ??

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@1robert33 - żądać możesz wszystkiego. A nie fajnie by było zrozumieć że ktoś się mógł pomylić ? Może ten Bogu ducha winny młody Łukasz jest pierwszy dzień w pracy i zaraz Go wyrzucą ? Czy cena jaką zapłaciłeś jest średnio rynkowo warta jednej, czy dwóch sztuk ?

To w Tobie ta walka musi się odbyć. Ale miejmy margines na ludzkie odruchy.

W moich sklepach Kupujący mylą się częściej niż my. Pomagam, wysyłam, wymieniam - a co mi tam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@1robert33 Nie wierz sprzedawcy, że napisał do Allegro. Sam otwórz Dyskusję i załatw sprawę. Tak, nadal możesz żądać wysłania kompletu za cenę podaną na aukcji. Jeżeli sam nie podejmiesz działań, sprzedawca nie zrobi nic, abyś otrzymał zakupiony towar lub zwrot pieniędzy, na który się niepotrzebnie zgodziłeś.

Pamiętaj też o tym , że wielu sprzedawców nie ma ludzkich odruchów, nie uznają zasadnych reklamacji, a po zwrotach próbują oddać kupującym tylko 1 zł, pokazując na zdjęciach niby ten sam towar, tylko zniszczony rzekomo przez kupującego.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1robert33, chodzi o zamówienie z 17.09.2021r.? Widzę, że 20.09.2021 r. przesyłka została nadana. W szczegółach zakupu znajdziesz numer listu przewozowego do śledzenia przesyłki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
1robert33
#8 Zapaleniec#
  • Nie nie ponownie kupilem inne amortyzatory u innego sprzedającego.  Auto zostało unieruchomione i poprostu musiałem.  Je zakupić . 
  • Opisywany problem powstał z dnia 9.09 21
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1robert33, widzę, że Sprzedający wykonał zwrot na kwotę 170,34 zł 9 września. Czy mogę Cię prosić o sprawdzenie swojego konta bankowego? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
1robert33
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą sprawdzilem wspomniana kwota zaksięgowała się dzisiaj o 9.10 .Więc zamykamy temat . Życzę zdrówka i powodzenia

oznacz moderatorów
1robert33
#8 Zapaleniec#

a tak poza konkursem dziwi mnie to że allegro nie potwierdza czyli nie pyta kupującego czy rezygnuje z zakupu , bo chyba takiego pytania ,, potwierdzenia rezygnacji nie otrzymałem ,,, i z tego wynika że każdy sprzedawca może zrezygnować z dostarczenia zakupionego przez nas produktu ,  nie pytając nas o to . hhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmm to trochę nie fer.

oznacz moderatorów