anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Dlaczego nie mogę użyć do zapłaty swojego ipko bp?Co mam teraz zmieniać bank z dnia na dzień?

PawelMichalewski
#7 Wielbiciel#

Czy to jest wasza polityka, iż zlikwidowaliście możliwość  zapłaty przez bank ipko? Często kupuje przez allegro, ale jeżeli nie ma innej możliwości to przeniosę się gdzieś indziej, skoro uniemożliwia mi się zakupy jak do tej pory. Proszę o wyjasnienie, czemu tak się stało, albo się pożegnam. Paweł Michalewski

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PawelMichalewski czy problem nadal występuje? 19.09.2021r. do 12:30 w banku PKO BP była przerwa techniczna, stąd problemy z płatnościami, teraz wszystko powinno już działać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

motorman78
#7 Wielbiciel#

Witam,dzisiaj też jest problem z płatnością ipko,nie pokazuje ikonki ipko .Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@motorman78, czy mogę Cię prosić o sprawdzenie, czy problem występuje w innej przeglądarce? Ponadto nie zaszkodzi wyczyścić pamięć podręczną oraz pliki cookies. Zrobisz to kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE. 

Jeśli problem nadal będzie występował, poproszę o zrzut ekranu, który to obrazuje. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

motorman78
#7 Wielbiciel#

Przepraszam,ale dopiero otworzyłem wiadomość,rano już można było wykonać płatność,pozdrawiam.

oznacz moderatorów