anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy zwrócił pieniądze bez mpjego zwrotu

Client:101071744
#8 Zapaleniec#
  • Po zakupie zwróciłem kupującemu uwagę co do niezgodności oferty poprzez zdjęcia odbiegające częściowo od oferty. Sprzedający uniósł się honorem i zrobił zwrot pieniędzy za zakup mimo że nie wnosiłem o zwrot i takowego nie robiłem przez allegro. Nie wysłałem też zakupionego przedmiotu. Nie zgłaszałem też uwag do samego towaru. Co.nam zrobić? Odesłać jakiś towar czy może cofnąć przelew od sprzedającego bo nie oczekuję nic za darmo
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@Client:101071744   zapytaj sie uprzejmie, jakie wydaje dyspozycje co do otrzymanego przez Ciebie towaru? 

oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

Tak że temat uznajemy za zakończony i zamknięty.

Wystawiła porostu sprzedającemu 5 gwiazdek. Odezwał się z informacją że nie oczekuje towaru spowrotem a pieniążki zwrócił żeby zakończyć pokojowo temat. 

Myślę że obaj potrzebowaliśmy zakończenia tematu.

Dziękuję kochani za dyskusję i pomoc a temat mozna zakończyć. Jak się okazuje w taki czy inny sposób idzie wszystko prędzej czy później wyjaśnić 

oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

Dla podsumowania tematu jak pisałem można dojść do porozumienia. Po wczorajszej i dzisiejszej korespondencji towar zostaje u mnie a ja przekaże sprzedawcy pieniążki z własnej inicjatywy bo nie może być tak aby był stratny. Przynajmniej tak uważam i tak będzie uczciwie. Jeszcze raz dzięki za rozmowę. Pozdrawiam wszystkich.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktować się z nim i wyjaśnić.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101071744 może wartość towaru była niższa niż koszta reklamacji 

oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

problem w tym że nie było z mojej strony a jedynie zapytałem czemu na zdjęciach był dodatkowy element a w przyslanym towarze był brak. To porostu nie przyznał że źle zdjęcia zamieścić tylkozwaksł na producenta od którego kupuje że zmienił skład kompletu i po wymianie 3 wiadomości ni z groch ni z Pietrucha otrzymałem zwrot kasy a towar leży w domu. Wartość smyescna bo z przesyłką 34zł

oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

Pytałem ale milczy. Po prostu uniósł się honorem bo nie przeszło mu przez gardło słowo sory i nie umiał powiedzieć że źle sprecyzował ogłoszenie. Ale ja nie chciałem zwracać towaru a że nowa o śmiesznenej kwocie 34zł stwierdził że tak utrze mi nosa za moje spostrzeżenie. Tak myślę. Po prostu zwrócę mi kasę.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Brzmiało na niezadowolonego klienta. Teraz klimat na allegro taki, że 1 gwiazdka mniej może niezłą krzywdę sprzedającemu zrobić. Krótko mówiąc postawił na swój i Twój święty spokój, czyli tanie było to kasę oddał i liczy, że nie będzie musiał wydzwaniać potem i błagać o zmianę opinii, bo mu statystyki psują... Co do zmiany zdjęć to te katalogowe z miniaturek nie tak łatwo zmienić. To już trzeba przez allegro i zmienia albo nie jak im się zachce.

oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

Możesz mieć rację. To że sprzedajacy walczą o opinię 5 gwiazdek to miałem okazję kiedyś kiedyś doświadczyć ale że mają problem że zmiana czegoś w ofercie nie wiedziałem. Ja też nie chcę wyjść na naciągacza bo nie chcę nic za darmo a że przy tej zagrywce że strony sprzedającego nie ma opcji zwrotu ta samą drogą którą otrzymałem cofnę mu chyba przelew i spokój.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W samej ofercie nie ale w katalogu już tak. Każdą zmianę produktu musi zatwierdzić allegro i to się zmienia u wszystkich podpiętych do danego katalogu. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101071744 sprzedawca odebrał to za pewne jako reklamacja bo tak to brzmiało niezgodności oferty poprzez zdjęcia odbiegające częściowo od oferty więc uznał to i oddał Ci kasę, napisz co towarem ? wyznacz mu czas na odebranie a potem do kosza 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101071744
#8 Zapaleniec#

Sprzedajacy zapropononuwał zwrot ale dostał odpowiedź że nie składam reklamacji i nie zwracam.uwagi bo nie mam uwag do samego towaru. Tak że wiedział o tym a korespondencja dążyła do tego aby umieścił właściwie zdjęcie towaru d nie gotowca przedstawiającego kabel USB z organizerem a wysyłane bez organizery który też zachęcał do zakupu u niego towar a nie taniej u konkurencji gdzie mieli zdjęcia bez organizery. Chidziłono poprawę ogłoszenia wyłącznie aby inni kupujący byli świadomi co mają  otrzymać. 

oznacz moderatorów