anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca anulował mój zakup po czym wystawił nową aukcję z inną ceną

MAMY ROZWIĄZANIE!
mirmax5
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie. Sprzedawca wczoraj poinformował mnie, iż przedmiot, który zakupiłem na aukcji i go opłaciłem niestety nie jest na stanie i aukcja nie powinna być wystawiona .  Po czym wystawił ten sam przedmiot ale już z inną ceną.

Tutaj link do mojego zakupu i drugi z aukcją z nową ceną.

https://allegro.pl/oferta/nowa-klawiatura-lenovo-t410-t420-t510-x220-w520-8254286567?utm_source=noti...

 

https://allegro.pl/oferta/nowa-klawiatura-lenovo-t410-t420-t510-x220-w520-8254286567

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
szejk-gmbh
#13 Ambasador#

Bo towaru brakło a szkoda pozycji na liście wyszukiwań ?

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mirmax5 Zarządzaj wysyłki towaru, zawarł umowę i ma obowiązek się z niej wywiązać, wszystko załatwiaj przez dyskusję Allegro, niech się wytłumaczy. Zapewne skończy się "negatywem", możesz także iść do sądu(ale czy warto). Najpierw poczekaj co odpiszę w dyskusji.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zarządaj wysyłki towaru, zawarł umowę i ma obowiązek się z niej wywiązać, wszystko załatwiaj przez dyskusję Allegro, niech się wytłumaczy. Zapewne skończy się negatywem, możesz także iść do sądu (ale czy warto?). Najpierw poczekaj, co odpisze w dyskusji.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 ,,zarządaj ,, owszem , ale skończy się wypowiedzią pracownika . 

cyt,, Jesli sprzedający nie ma możliwości wysłać zamówionego produktu prosze natychmiast zwrócić kupujacemu środki ,,😁

oznacz moderatorów
mirmax5
#8 Zapaleniec#

Odpisałem mu, że jest niepoważny i wskazałem nową aukcję. Zobaczymy co mi odpisze i czy w ogóle odpisze. Do allegro już też napisałem. A propos na nagle taki wzrost ceny towaru gdzie na **piiip** chodzą po 100 zł??? Sprzedawca zabłysnął.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@mirmax5 Sprzedawcy w przypadku niedostępności towaru często nie kończą aukcji, tylko podnoszą cenę towaru do skrajnie wysokiej (takiej, że wiadomo, że nikt nie dokona zakupu). Chodzi o utrzymanie aukcji na dobrej pozycji na liście. Gdy mają towar zmieniają cenę na normalną.

oznacz moderatorów
mirmax5
#8 Zapaleniec#

@vonNogay vonNogay To kupię za tę wyższą cenę. Zobaczymy czy wyśle 🙂

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mirmax5 i będziesz mieć możliwość otwarcia drugiej dyskusji i wystawienia drugiego negatywa 😛 

oznacz moderatorów
PromykSB
#11 Animator#

@mirmax5 

Wyśle. Kupi od konkurencji i wyśle. Będzie o 700 zł do przodu.

Drugi neg nie będzie się mu wliczał do statów.

Druga dyskusja wskaże ,zę robisz to celowo i allegro ją zamknie.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Poczeka 7 dni i będzie się liczyć. 

oznacz moderatorów
mirmax5
#8 Zapaleniec#

@PromykSBzawsze mam 30 dni na zwrot. 😉

oznacz moderatorów