anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca jest z Chin, dostawa z Polski - czy wolno tak robić sprzedawcom?

muszka1005
#8 Zapaleniec#

Chodzi o ofertę nr 9879380403 (jest ich jednak dużo więcej). Przy filtrowaniu zaznaczyłam, że dostawa ma być z Polski gdyż absolutnie nie interesują mnie ciuchy z Chin. Wchodzę w tą ofertę a tu dane firmy oczywiście z Chin, jednak miejsce wysyłki zaznaczone jako Gorzów. Czy tak wolno sprzedawcom robić? Chyba po coś jest to filtrowanie. W takiej sytuacji robi się ono bezcelowe gdyż i tak musisz ofertę bardzo dokładnie przejrzeć.

4 ODPOWIEDZI 4

Odp.: Czy to nie lekkie oszustwo?

xyz96
#21 Demiurg#

Wolno, sprzedawca jest z Chin, ale dostawa z Polski, zgodnie z filtrowaniem.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy to nie lekkie oszustwo?

muszka1005
#8 Zapaleniec#

Ale zwrot muszę zrobić do Chin więc jest to ściema która zniechęca do przeglądania bo ofert tego typu wyskakuje w dziesiątkach.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy to nie lekkie oszustwo?

Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

@muszka1005 Wszystko jest okej, wysyłka jest z Polski. Jak przy samym zakupie od razu myślisz o zwrocie to może warto lepiej się przygotować do tego zakupu, poczytać o produkcie, dokładnie ogarnąć sobie wymiary albo zamówić gdzieś indziej. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Sprzedawca jest z Chin, dostawa z Polski - czy wolno tak robić sprzedawcom?

kostas11
#21 Demiurg#

@muszka1005 masz darmowy zwrot w paczkomacie więc nie idzie do chin 😞 prawdopodobnie sprzedaje to Chińczyk z targowiska ( przez pandemię weszli jak większość w neta ) i mieszka w gorzowie a działalność ma zarejestrowaną w Chinach 🙂 Towar z chin nie idzie 10 dni tylko dłużej 🙂

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...