anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca mnie straszy sądem

MAMY ROZWIĄZANIE!
gogusia78
#8 Zapaleniec#

Witam was wszystkich pierwszy raz jestem tutaj ,poniewaz mam ogromny problem ze sprzedającym.Zakupilismy płytki szklane 15*30 jutro oraz 30*60 czarne.Sprzedawca pomylił zamowania i zamiast czarnych wyslal nam kolor srebrny.

Przy 2-ch zamówieniach bylo sporo problemu poniewaz każda z tych płytek w mniejszej lub większej ilości byla wadliwa.

Jednak sprzedający dosłał mi plytki a ja mu zwróciłam i teraz czekam na aby oddal mi koszty zwrotu wysyłki.

 

Po wcześniejszych ustaleniach ze sprzedającym płytki ktore były pomylone w kolorach 30*60 zelagaja u mnie .Sprzedajacy wyraził chec ze jego kierowca zabierze plytki z mojego domu ale to trwa juz 4 tyg ,wiec napisaliśmy mu 2 tyg wcześniej ze jesteśmy tylko do 16 listopada później nie bedzie mozliwsci odbioru.

 

Teraz straszy mnie sądem ze ja przywłaszczyłam jego płytki...

Wiec pytanie brzmi 

1.czy ja powinnam organizować wysyłkę zwrotną kiedy w zamówieniu NIGBY NIE ZAMAWIALAM PLYTEK 30*60 KOLOR SREBNY ???

 

Dodam ,ze sprzedający jest bardzo złośliwy i we wcześniejszej rozmowie oskrzydl mnie i pomówił ze ja specjalnie rysuje i znicze patyki a później chce reklamacji...

 

Prosze o pomoc bo Allegro tylko wypowiada sie w dyskusji i żadnych kroków nie moze poczynić ;(

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
LEW433
#21 Demiurg#

To może przestaw na polski język.

oznacz moderatorów
gogusia78
#8 Zapaleniec#

byc ,moze i tak ! masz racje...

Aczkolwiek ,ja czekam na wypowiedz osób ktore mają coś do powiedzenia w tym temacie ...

Jeżeli chcesz zwracać uwagę innym to poszukaj innego forum ...

pozdrawiam

p.s no chyba ,ze nie masz co robic i tym sie  dowartościowujesz !

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@gogusia78  I tu trafiłaś w sedno. Osoby kumate😂. Kum kum kum, rege rege.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@gogusia78 Wyślij tak jak chce Allegro, jak nie zwróci ci kasy, to niech wówczas, Allegro ci odda.

oznacz moderatorów