anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca na allegro lokalnie nie odpisuje

kodixbel
#8 Zapaleniec#

Witam. Kupiłem zestaw starych telefonów od użytkownika gipko2k19. Pisałem prawie 2 miesiące temu czy w danym telefonie jest bateria. Nie odpowiedział od 2 miesięcy, zakupiłem przedmiot, zapłaciłem za niego, napisałem pytanie, kiedy pan wyśle przesyłkę, ale narazie jest zero odzewu. Może to być oszustwo? Pytam się, ponieważ to trochę dziwne, że nie odpowiedział sprzedający na moje pytanie sprzed prawie 2 miesięcy, a zazwyczaj w ciągu godziny się przygotowuje przesyłkę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś i czekasz 2miesiące, na co? załóż dyskusję i tam domagaj się wysyłki albo zwrotu środków, w razie czego masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Na lokalnie sprzedawca ma 7 dni na wysłanie przesyłki. Powinieneś już dawno otworzyć dyskusję . Więc otworz dyskusję

oznacz moderatorów

kodixbel
#8 Zapaleniec#

wczoraj zakupiłem ten zestaw. Otworzyłem dyskusję i co będzie dalej, to już muszę się patrzeć

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ech na lokalnym sprzedają osoby prywatne. Było tu już sporo przypadków gdzie po prostu coś wystawiły, nie schodziło to o tym zapomniały lub sprzedały gdzie indziej. A potem ups po paru miesiącach się sprzedało, a oni o tym nie wiedzieli. Po tym braku odpowiedzi przez 2 miesiące wnioskuję, że tu może być podobna sytuacja. Kasy raczej nie wtopisz, bo POK działa itp ale jeśli sprzedawca nie zagląda to prędzej mu blokadę konta tą dyskusją załatwisz niż telefon dostaniesz. Kupowanie przy braku aktywności sprzedającego sensu nie miało. Ale kasę powinieneś odzyskać. Ja bym jeszcze sprawdziła czy przez telefon i główne allegro nie da się z nim skontaktować.

oznacz moderatorów

kodixbel
#8 Zapaleniec#

na szczęście znalazłem numer telefonu, ale mówi automat abonent czasowo niedostępny

oznacz moderatorów

kodixbel
#8 Zapaleniec#

AKTUALIZACJA

Sprzedawca najprawdopodobniej nadał już przesyłkę do paczkomatu, jest już na InPost Mobile numer śledzenia przesyłki, a status paczki jest taki, że paczka oczekuje na wyjęcie przez kuriera. Jeszcze kwestia, czy dostanę zestaw zgodny ze zdjęciem tych telefonów, ale to już kwestia, jeśli dotrze przesyłka z paczkomatu

oznacz moderatorów