anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić stary widok ofert (niezwężony)?

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Dzień dobry,
Jak mogę przywrócić stary widok ofert (niezwężony) podczas ich przeglądania na komputerze/laptopie? Od niedawna cały obszar opisu oferty jest zwężony i przesunięty w lewo, a po prawej są na całej wysokości obszaru opisu widoczne jakieś niepotrzebne informacje, które zawsze były po prawej nad obszarem z opisem i w razie potrzeby można było w każdym momencie do nich wrócić. Zwężenie obszaru opisu bardzo utrudnia przeglądanie ofert na komputerze/laptopie, gdyż pół ekranu (prawa strona) zajmują zbędne w momencie czytania opisu informacje, co nie dość, że jest nieintuicyjne, to jeszcze irytuje, a co gorsza ledwo widzę to, co jest na zdjęciach we właściwym opisie, nawet gdy jest to jedno zdjęcie na wers. Co więcej - gdy w opisie są bardzo wygodne do przeglądania dwa zdjęcia w jednym wersie, to nawet z nosem w monitorze nie widzę co na nich jest. Aż strach pomyśleć jak sytuacja wygląda u kupujących o słabym wzroku...
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI myślę że się nie da, jest to zabieg na stałe żeby klient widział po boku inne oferty a sprzedawców zmobilizować do walki cenowej i tyrania za miskę ryżu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Też na początku pomyślałem, że jest to właśnie zmuszanie małych sklepów do nierównej walki cenowej poprzez ciągłe eksponowanie zakładki "Inne oferty tego produktu". Sęk w tym, że ja tam (prawa strona) widzę głównie inne zbędne rzeczy, tj. wzmiankę o Allegro Pay oraz zakładkę "Sprawdź": inne przedmioty sprzedającego z tej kategorii, wszystkie przedmioty sprzedającego itd.. A oczy cierpią - po 20 minutach przeglądania zwężonych ofert czuję zmęczenie oczu równe co najmniej 2 godzinom przeglądania normalnych (poprawnej szerokości) ofert. Wystarczyłaby możliwość przełączenia na normalny widok, ale to już chyba będę musiał zgłosić w dziale z propozycjami, gdyż zakładam, że jest tu gdzieś takowy.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale widzę, że powrócił normalny widok ofert 😍

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

W lipcu pewnie byłeś "szczęściarzem testerem" teraz już tak zostanie, a to że Ci to nie pasuje ( i nie Tobie jednemu ) to już inna bajka 😉

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Niestety problem powrócił... a oczy cierpią 😵 i to bardzo.

Proszę o pomoc w tej sprawie, tu chodzi o zdrowie.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na zdrowie i wygodę tu się tak nie patrzy jak na zysk . 

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Podbijam.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Nie da się normalnie korzystać z Allegro na komputerze, oczy ciepią. Miejcie choć minimum szacunku dla kupujących i ich zdrowia.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

andrzejj9
#8 Zapaleniec#

Ja mam to od kilku dni. Zgłaszałem to już też do Allegro:  https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zgłoś-swój-pomysł/przywrócenie-szerokiego-widoku-aukcji-na-kompute... Dla mnie ten widok jest nieużyteczny. Można to przeglądać, ale jest to bardzo niewygodne i po prostu nie mam na to ochoty i przestaję to robić. Skąd tak **piiip**yczny pomysł, żeby najważniejsze informacje - opis, zdjęcia - zwężyć do połowy ekranu, pozostaje dla mnie niezrozumiałe. Bo co by o Allegro nie mówić, część opisowa aukcji do tej pory wyróżniała się pozytywnie względem konkurencji. Właśnie przestała. Dopóki to się nie zmieni, wchodzenie na Allegro będzie u mnie bardzo ograniczone. 

oznacz moderatorów