anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie wysłał faktury zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
hagen77
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca nie wysłał mi faktury za zakup. W dyskusji z nim prowadzonej odpisał, że wyśle ją w formie elektronicznej. Minęło już 4 dni od tej rozmowy i faktury brak. Brak też kontaktu.

Zgłosiłem to do doradcy Allegro i wysłano mu upomnienie, żeby skontaktował się do poniedziałku do g. 20.30, dzisiaj. Nie było kontaktu. Nie reaguje na monity Allegro. Doradca zasugerował, że w razie braku kontaktu z jego strony, mam do nich napisać.

Ponownie zgłosiłem to przez formularz do Allegro, aktualnie czat doradcy nie działa.

Co mogę więcej zrobić?

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
hagen77
#8 Zapaleniec#

Właśnie dostałem fakturę razem z kluczem.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

@hagen77 Bardzo się cieszę, że tak się udało załatwić, naprawdę mi ulżyło, bo cały dzień się martwiłem. Co to za klucz dostałeś do faktury?

  • sprzedawcy wystaw negatywny komentarz za opieszałość
  • zażądaj odszkodowania za utracony czas i nerwy
  • koniecznie do Urzędu Skarbowego należy donieść na sprzedawcę
  • jak otwarłeś dyskusję sprzedawcy to zamknij odznaczając ją, jako nierozwiązaną - a niech ma!
oznacz moderatorów
hagen77
#8 Zapaleniec#

To klucz do Windows 10.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Dostałem również odpowiedź od Allegro Kontakt, ale po tym jak już dostałem fakturę. Wysłano mu ostateczne ostrzeżenie.

Już raz miałem otwartą dyskusję i wg Allegro kontakt nie mogę założyć nowej. Spóźniał się z wysyłką towaru, skorzystał z oferty Inpost weekendowe nadania.

oznacz moderatorów