anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca obniża i podnosi cene produktu - próba oszustwa?

mekdziu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Czwartego lipca 20r. od Allegro dostałem taką wiadomość  Oferta, którą obserwujesz staniała: WIELOKSZTAŁTNE SILIKONOWE POKRYWKI NA NACZYNIA 6 SZT

od

ZAKUPY3651 - 98,4%

19,90 zł

24,90 zł poprzednia cena

Ta informacja jest oszukaństwem co najmniej od 4 miesięcy cena tej transakcji nie zmieniła się Mam ją cały czas w obserwowanych. i wtedy też kosztowała 19,90 z przesyłką 24,90

Sprawdzajcie tego typu informacje ,manipulacje. Jakiś czas temu dostałem informacje o obniżeniu ceny zakupu jednak na stronie  przedmiotu cena się nie zmieniła .Dopiero po zwróceniu uwagi sprzedającemu ten obniżył cenę do obiecanej 

Pozdrawiam wszystkich

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

@mekdziu Zgadzam się żeby zamknąć .Proszę zaakceptuj moją odpowiedź za rozwiązanie i po sprawie .😍

oznacz moderatorów

snikaorg
#9 Pomysłodawca#

To sprzedawcy ustalają ceny takie jak im pasują. Nie jest to żadne oszustwo a typowe działanie każdej firmy. Jedna dnia cena spada a drugiego się podnosi dlatego takie coś nazywamy okazją cenową, promocją itp. Jak można winić za to sprzedawcę i jeszcze mieć do tego pretensje? 🙂 działania znane od lat zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych a o marketach już nie wspomnę. Wiadomość którą dostałeś nie wysyła sprzedawca tylko Allegro i możliwe że nastąpiła pomyłka lub sprzedawca zmienił cenę, allegro wysłało i sprzedawca poprawił. To może kup i negatywa wystaw od razu? 

 🙂 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mekdziu

"to był mój pierwszy i ostatni udział na tym forum" - czy to oznacza, że się nie dowiem, w jaki sposób sprzedawca próbował Cię oszukać?😭

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mekdziu Wiesz kiedy sarkazm jest dobry? Spytaj @ELMIX-SHOP - on na pewno to wie (bo nie wydaje mi się, aby jego post znalazł się tu przez pomyłkę)😏

sarkazm.jpg

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

bo ciałem za darmo a kazali płacić...

oznacz moderatorów