anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca wysyłał towar ( w ramach przeprosin) choć informowałem go że nic nie chce od niego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Może pd początku. Kupiłem rzecz na allegro,była uszkodzona,nie zgodna z opisem to zrobiłem zwrot i tu zaczęły sie cyrki. Zwrot doszedł,towar został wystawiony ponownie na aukcji a kasy ni widu ni słychu,więc wysyłałem maile z pytaniami,sprzedwawca kluczył i sie migał,więc poprosiłem o pomoc allegro i sytuacja została pozytywnie rozwiązana. Teraz najlepsze,w momencie wystawienia negatywnej opinii,uruchomił sie tenże sprzedawca żebym zmienił opinie,to on mi wyśle upominek,odpisałem mu że nic nie chce i żeby nic mi nie wysyłał. Dzisiaj dostaje powiadomienie z inpost że idzie do mnie paczka ( prawdopodobnie z tym samym towarem co go zwróciłem,sądząc po tym jakie informacje pokazane są o wysyłce na aukcji)Teraz pytanie jak to zrobić żeby ta przesyłka nie doszła do mnie,kontakt z allegro,kontakt z kurierem?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

Mimcikus zwyczajnie nie odbieraj , posiedzi sobie 48H w paczkomacie i wróci do nadawcy . Jeśli kurier zwyczajnie ,,nie odbieram ,, c.d j/w .Jeśli masz podany nr.tel. do kuriera to możesz mu ulżyć i poinformować o decyzji zanim podjedzie.

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Dziękije za odpowiedź.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mimcikus Nic nie musisz robić, po prostu nie odbieraj przesyłki. Jeśli odstąpiłeś od umowy, sprzedawca musi Ci oddać całą wpłatę, nie może decydować za Ciebie i dosłać towar po odstąpieniu. To nie była reklamacja z rękojmi, tylko zwrot konsumencki. On to w tej sytuacji wysłał na swój koszt i swoje ryzyko. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w nim zgłoś problem i jeśli sprzedawca nie odda pieniędzy, poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Wtedy szybko odda.

Możesz dodatkowo zgłosić w Dyskusji, że sprzedawca nalega na usunięcie komentarza w zamian za upominek. To niedopuszczalne.

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Pieniądze oddał kilka dni temu po interwncji allegro,tylko teraz chce mnie "uszczęśliwiać" żebym zmienił ocene. Nie ma nawet takiej opcji,miewałem czasami problemy ze sprzedającymi ale zawsze dochodziliśmy do porozumienia i finalnie każdy był zadowolony,pozatym z innymi nigdy nie miałem takich przejść,nikompetencja i cwaniactwo niesamowite. Trafił mi sie przysłowiowy Janusz.

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Teraz zauważyłem że nadał to jako zwrot.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

zwrot zwrotu raczej niemożliwe

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

mógł nadać przesyłkę z tego samego zamówienia drugi raz

(obrazka nie widać do czasu zatwierdzenia przez moderacje)

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Ja coś namieszałem z tym obrazkiem i usunąłem,zwracam honor ze zdenerwowania,źle spojrzałem na daty.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

grunt że kasa się zgadza 😃 👍

oznacz moderatorów
Mimcikus
#8 Zapaleniec#

Kasa sie zgadza z tym że po stresujących przejściach,teraz kolejna przeprawa mnie czeka,coś tak czuje. Bo widać że zdeterminowany,żebym zmienił ocene. Jak już mi wysyła mimo że nie chce,to co następne,na chate mi wjedzie?

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Mimcikus

Nie musisz przyjmować czegoś, czego nie chcesz i kropka.

Sprzedający może Cię przepraszać i prosić o usunięcie oceny, jego prawo, ale nie ma prawa wymagać. I też kropka. Co do twierdzenia, że przekupstwo, to byłbym ostrożny.😁

Cytując przedmówcę:

"Możesz dodatkowo zgłosić w Dyskusji, że sprzedawca nalega na usunięcie komentarza w zamian za upominek. To niedopuszczalne."

Klient nie urzędnik. Jak chce prezent, to można mu dać. Jak nie chce to nie i kolejna kropka.

A ty nie chcesz.

oznacz moderatorów