anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawcy z Chin

Pawek5
#8 Zapaleniec#

Kupiłem klocki lego 30 grudnia. Dostałem szalik. Odesłałem towar. Zmarnowałem czas. Nie otrzymałem od Allegro zwrotu pieniędzy -- miały przyjść w ciągu 2 dni. Chińczyk się nie odzywa. Co tu jest grane?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Paint_Box
#12 Orędownik#

@Pawek5 Otwierałeś spór? Otwórz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Zgłoś problem i poproś o pomoc Allegro. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na przyszłość nie szukaj okazyjnie cenowych zakupów z dostawą z Chin . Wniosek powinieneś złożyć ale to nie gwarantuje ci że odzyskasz swoje straty w całości .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pawek5 widzę, że prowadziłeś dyskusję ze Sprzedającym i złożyłeś wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. 1 marca poprosiliśmy Cię o przesłanie potwierdzenia odesłania towaru oraz dokumentu potwierdzającego poniesione koszty w związku z wysyłką. Po akceptacji wniosku pieniądze są zwracane w ciągu 2 dni, Twój jednak z tego powodu został anulowany. Jeżeli prześlesz potwierdzenia, sprawę rozpatrzymy ponownie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Pawek5
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Mam potwierdzenie nadania z PP oraz zdjęcie szalika, który odesłałem (te dokumenty są już w mojej dyskusji ze sprzedawcą z Chin). Na jaki adres należy to przesłać?

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

@Pawek5 

Na nic nie czekaj, bo nic nie dostaniesz jak nie doślesz potwierdzeń!

Chłopie orientuj się we własnym wątku. Przecież otrzymałeś odpowiedź od moderatora 22 marca o 13:00, a wy tu dalej sobie "dyskutujecie" bez sensu w najlepsze:

"22-03-2021 13:00

@Pawek5 widzę, że prowadziłeś dyskusję ze Sprzedającym i złożyłeś wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. 1 marca poprosiliśmy Cię o przesłanie potwierdzenia odesłania towaru oraz dokumentu potwierdzającego poniesione koszty w związku z wysyłką. Po akceptacji wniosku pieniądze są zwracane w ciągu 2 dni, Twój jednak z tego powodu został anulowany. Jeżeli prześlesz potwierdzenia, sprawę rozpatrzymy ponownie.  

   Monika
   Moderator"
oznacz moderatorów

Pawek5
#8 Zapaleniec#

W sumie racja, ale z drugiej strony to nie byłą żadna okazja cenowa, normalna cena. Poza tym nie wiedziałem, że gościu był z Chin... Złożyłem wniosek, ale to długo idzie 😉 Dzięki

oznacz moderatorów

Pawek5
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór, nie bardzo rozumiem z jakiego powodu mój wniosek został anulowany. Złożyłem go zgodnie z instrukcją.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Pawek5 Jakąś podstawę chyba podali w odrzuceniu 😉 Ale jest nadzieja, w regulaminie allegro 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Pawek5
#8 Zapaleniec#

Nie, nie podali żadnej podstawy. Jeszcze parę dni temu miałem otrzymać zwrot za 2 dni... Dzięki, może coś jeszcze odzyskam 😉

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Pawek5 Poproś o wyjaśnienia, tu na forum, ale musisz z pytajnikami i zwracając się do Allegro, aby było to jasno czytane czego oczekujesz i od kogo odpowiedzi 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Pawek5
#8 Zapaleniec#

Dzięki!

oznacz moderatorów