anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca który blokuje możliwość zakupu każdemu kto da jeden negatyw!

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Super Sprzedawca który blokuje możliwość zakupu każdemu kto da jeden negatyw! (potwierdzone przez wielu znajomych kolekcjonerów których spotkała podobna przykrość)
Dostałem blokadę konta tylko dlatego że ośmieliłem się dać zasłużony negatyw Super Sprzedawcy!
Co gorsza Allegro z Super Sprzedawcą są w niezłej sitwie, pracownik allegro na prośbę Super Sprzedawcy usunął negatywne komentarze zasłaniając się regulaminem w którym nie znalazłem nic co upoważniało by usunięcie takiego negatywu. Duży może dużo a klient (maluczki) traktowany jest jak zło konieczne.

oznacz moderatorów
75 ODPOWIEDZI 75

Halfrunt
#18 Luminarz#

No popatrz no, jedyny na całym świecie i jak trzyma to źle, a jak sprzedaje to też źle.

Chyba lepiej kupować u niego w sklepie stacjonarnym, przecież szkoda zwierząt męczyć transportem do paczkomatu, to sklep zoologiczny?, czy tylko ptaki ma?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Filmy po zlikwidowanym dystrybutorze. Dla kolekcjonerów gratki, ceny dochodzą za jeden film do  1000 zł a za pakiety kilka tysięcy.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#
  • Nic nie poradzisz, na monopolistę nie ma bata
oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Mogę się założyć że bat jest, bo sklep nieświadomie trafił na mnie jak kosa na kamień 🙂

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@robakkrzysztof Pewne doprowadzisz  sklep do upadłości.😂

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Nie mam takiego zamiaru, sklep robi kawał dobrej roboty ale traktuje kupujących jak zło konieczne udając że zależy im na klientach, z pełną świadomością sprzedają towar niepełnowartościowy wiedząc że mają monopol na rynku i jesteś zmuszony u nich kupować. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ogólnie to ciekawy wątek, Filmos też miał mnóstwo filmów i upadł. Widzę że nie pierwszy twój zakup więc i nie pierwszy komentarz i dopiero na CL a dotychczas jak przebiegała współpraca?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o sklep [edycja], zostawiłem u nich tysiące zł allegro i oryginalny sklep, wydałem w różnych sklepach od 2006 roku ponad 50 tys zł na filmy, prowadzę portal filmowy i pierwszy raz spotkałem się żeby sklep zrobił sobie taki strzał w stopę.  Z komentarzy widać że większość to amatorzy zakupów i nie szanują samych siebie i swojej ciężko zarobionej mamony, albo zwykłe dzieciaki które nie mają pojęcia o prawdziwym życiu. Sprawy nie odpuszczę choć bym miał dać na główną stronę opis całej sytuacji i spotkać się w sądzie z prawnikami sklepu [edycja]!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Życzę zdrowia.

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Od Allegro:

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość oraz przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. 

Przykro mi, że nie może Pan kupować produktów u wybranego Sprzedającego. Oczywiście zależy nam, aby funkcjonalność dodawania do zakładki nieaktywnych kupujących była używana zgodnie z naszym regulaminem. Upomniałam właśnie Sprzedawcę i przypomniałam mu o zasadach korzystania z zakładki. Być może dodał Pana do niej przez przypadek i dzięki wiadomości ode mnie zda sobie sprawę z tej pomyłki. 

Sprzedawcy mogą używać tego narzędzia, jednak muszą mieć do tego uzasadniony powód. Przykładem może być niefinalizowanie zakupów, które naraża Sprzedającego na realne straty.

Poza wysłanym przeze mnie upomnieniem, może Pan dodatkowo skontaktować się ze Sprzedawcą i dopytać go o powód blokady. Zrobi to Pan przez Centrum Wiadomości.

Mam nadzieję, że dzięki mojej wiadomości uda się Państwu skontaktować i wypracować rozwiązanie na drodze dialogu. 🙂

Wiem, że zapewne poświęcił Pan dużo czasu na wyszukanie produktu u tego Sprzedawcy i zależy Panu na zakupie. Zachęcam jednak, aby sprawdził Pan, czy w międzyczasie w Allegro nie pojawiły się oferty od innych Sprzedających w równie atrakcyjnych cenach. 

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@robakkrzysztof 

szaleństwo

sklep robi kawał dobrej roboty ale traktuje kupujących jak zło konieczne udając że zależy im na klientach, z pełną świadomością sprzedają towar niepełnowartościowy wiedząc że mają monopol na rynku i jesteś zmuszony u nich kupować.

doskonale wiesz jak działa sklep a ty tam kupujesz i wystawiasz negatywne opinie

jeżeli towar jest niepełnowartościowy to po licho tam kupujesz?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Z choinki się urwałeś? Mają towar jedyni na świecie, monopol pełną gębą, mają najlepszą politykę wykupowania całych nakładów od dystrybutorów, jeśli czegoś nie kupisz po premierze jesteś skazany na ten sklep. Oczywiście jest alternatywa kupowania używanego towaru za dużo mniejsze pieniądze, tak np kupiłem film Pogromcy Duchów za 50 zł na allegro zamiast 149,99 zł na allegro-DVDmax.
https://allegro.pl/oferta/pogromcy-duchow-blu-ray-10112679260?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&ut...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@robakkrzysztof Wszystkie oferty podlinkowanego sklepu są niezgodne z regulaminem Allegro i prawem konsumenckim.

W przypadku wysyłki firmą kurierską zastrzegamy sobie prawo jej wyboru według własnego uznania. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo zmiany przesyłki pocztowej na kurierską. Nie wiąże się to z jakąkolwiek dopłatą ze strony kupującego. Zamówień o wartości powyżej 500 zł nie wysyłamy Pocztą Polską (w wyjątkowych przypadkach - na ryzyko i odpowiedzialność zamawiającego) - jedynie firmą kurierską.

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

i co z tego? klepią się jak kumple po plecach bo zyski duże, kasa najważniejsza klient to efekt uboczny.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@robakkrzysztof Często na tym forum moderatorzy podejmują działania. Na przykład Allegro blokuje konta kupującym, którzy próbują wyłudzać dane sprzedawców, aby ich oszukać - jedynie po zgłoszeniu w tym miejscu. Ciekawe, czy moderatorzy podejmą jakiekolwiek działania w przypadku tego sprzedawcy. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 muszę się zgodzić z Tobą odnośnie regulaminu tego sklepu

jest kilka zapisów niezgodnych z ustawą konsumencką i ocierających się o abuzywność

@robakkrzysztof składaj reklamacje jak ci coś nie pasuje - przez dyskusje allegro - nie dyskutuj

wystawiłeś publiczny komentarz nie polecam firmy - a mimo to chcesz nadal kupować

ja tu widzę hipokryzję

 

 

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

Gdzie napisałem że nie polecam? 

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@robakkrzysztof "Dostałem blokadę konta tylko dlatego że ośmieliłem się dać zasłużony negatyw Super Sprzedawcy".

To nie ty pisałeś?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

W Twoi świecie każda kłótnia małżeńska kończy się rozwodem?

oznacz moderatorów

robakkrzysztof
#9 Pomysłodawca#

robakkrzysztof_1-1637397654478.png

 

oznacz moderatorów