anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

szukam sprzedajacego w archiwum

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry

Szukam produktu Tikkurila be special Decor retro. znalazłam oferte w archiwum allegro . ale jak tam znalesc sprzedajacego aby mu zadac pytanie o to czy mimo ukonczenia licytacji posiada jescze ten produkt . bo chce kupic.Prosze  o rade .

pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
szymela54
Maestra

@Client:29315762 W ofercie archiwalnej wejdź w "Aktualne przedmioty sprzedającego" i skorzystaj z funkcji "Zadaj pytanie sprzedającemu".

oznacz moderatorów
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

Dobrze wyswietla się strona , jest..... zobacz aktualne oferty ....klikam na to ale nie  pokazuje sie sprzedawca.    wiec co jeszcze zrobic ???

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:29315762   Nie " aktualne oferty " a w  "aktualne przedmioty"  kliknij  jak napisała @szymela54  i po lewej stronie zobaczysz login sprzedawcy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

jestem na tej stronie . jedyne aktywne jest  zobavcz aktualne oferty  . klikam w to i otwiera się strona    oferta nieaktualna . moze  inne  podobny przedmiot  - zobacz wiecej aktualnych ofert. 

sa tam jakies pod spodem oferty , ale nie ma zadnego konkretnego odpowiednika 

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Client:29315762 Znasz jego nick? Jeśli znasz, napisz do niego tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message

Jeżeli nie znasz nicka i nie ma ofert, nie skontaktujesz się. 

oznacz moderatorów
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

nie mam nika . 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:29315762   Wklej nam tutaj link do tej archiwalnej oferty .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@Client:29315762  Jeśli wejdziesz w "Aktualne przedmioty sprzedającego" (faktycznie "przedmioty", a nie jak błędnie napisałam "oferty"), to przy każdej jego ofercie (a jest aktywnie sprzedającym) jest przecież jego nick 🙂! W każdej ofercie jest też funkcja "Pytanie do sprzedającego".

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szymela54 

Napisałaś bardzo dobrze - przedmioty 😊 Może ja zastosowałam jakiś dziwny szyk zdania 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

Kama  wkleiłam i pokazuje cos innego . wejdz porosze   w archiwum Tikkurila be specjal decor retro . moze cos Tobie sie uda znaleśc

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:29315762   No widzisz i stoi tam jak byk zakładka Aktualne przedmioty sprzedającego, ta pod tą pomarańczową belką . Login sprzedawcy to Majsterkowicz99 ale nic aktualnie nie sprzedaje.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:29315762   A z drugiego linka sprzedawca to PMT-BUD_SC i on ma dostępne oferty.

Pisz do niego tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:29315762   Zajrzyj też do zakończonych ofert , tutaj :

https://allegro.pl/zakonczone?string=Tikkurila%20be%20special%20Decor%20retro

Ci sprzedawcy mieli produkt jeszcze w listopadzie więc może ich warto zapytać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:29315762
#7 Wielbiciel#

Dziekiuje  Bardzo

 

juz napisałam ..czekam n aodpowiedz . dam potem znac 

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg Faktycznie, Majsterkowicz99 aktualnie nie sprzedaje. Ale kiedy kliknęłam w jego "Aktualne... itd." wyskoczyła mi strona z ofertami (aktualnymi) tyle że (jak się poniewczasie zorientowałam) innego sprzedawcy 😔. No i klopsik; zamiast pomóc, namieszałam pytającej.

@Client:29315762 Jest jeszcze taka możliwość: w "Ocenach i komentarzach" sprzedawcy (Oceny i komentarze Majsterkowicz99 (allegro.pl) niektóre z ofert - pomimo, że zakończone - są jeszcze widoczne (np. ta: Rozcieńczalnik ftalowy 0,5 10636440905 - Allegro.pl) i w nich nadal aktywna funkcja "Pytanie do sprzedającego".
Ale może jednak łatwiej Ci będzie kontaktować się przez "centrum wiadomości", tak jak już sugerowały (i słusznie) dwie osoby wcześniej 🙂.

oznacz moderatorów