anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tak Polacy korzystają z allegro smart

Agent555
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 ja mam tylko 10 000 zł ale po zmianach już ta kwota nie rośnie a i pewnie smarka już nie przedłużę jak się skończy 😞

Gwoździem do trumny było wciskanie kuriera losowo, oraz zmiana sortowania na produktowe, za dużo walki i straconego czasu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Mam wrażenie, że zarówno Sprzedający, jak i również Kupujący  - Ci "starej daty" są niemile widziani na Allegro. Bo pamiętają jak to było kiedyś, widzą jak jest teraz, i mają swój rozum. Zresztą wypowiedzi allegro, że dla nich najważniejsze jest tzw. pokolenie "Z", bo wydają 200% więcej na zakupy w internecie, tez daje do myślenia. A że to samo pokolenie klika w podesłane linki z FB itp. bez namysłu i kupuje "nic" jak popadnie (choć obyci są najbardziej z internetem....), to widocznie trzeba im podstawić towar pod nos. Pożyjemy, zobaczymy.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes pokolenie Z 🙂 moja córka robi dużo zakupów w necie ale nie na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Dlatego też napisałem "Pożyjemy, zobaczymy." 😄 Ale target Allegro z ust prezesa już znamy.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Agent555 @kostas11 Widać, że autor tego "artykułu" nie ma pojęcia ani o ekonomii, ani o ekologii. A jako młody człowiek powinien być wrażliwy przynajmniej na to drugie. Smart w wydaniu Allegro oznacza miliony niepotrzebnych wysyłek, setki tysięcy litrów wypalonego zbędnie paliwa i tysiące ton zmarnowanych opakowań. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Ja dostałem ostatnio zwrot produktu w pudełku od kaszy 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Agent555 @kostas11 "Szczególnie gdy się kupuje tańsze przedmioty, których zamawianie przez internet opłaca się tylko w momencie obecności darmowej dostawy" - normalnie ekonomiczny cud nad Wisłą 😎

oznacz moderatorów