anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon kupiony z niespłaconymi ratami

EmiliaLien
#7 Wielbiciel#

Chcialam zrobic wpis pod postem, ktory jest zwiazany z moim tematem, ale sie nie da (lub nie umiem. 

Moderator napisal:  
‎21-11-2021 17:26
@xyz96 

„Kupujący oddał używany telefon i otrzymał używany.
Kupujący oddał wadliwy telefon (z wadą prawną) i powinien otrzymać: ten sam produkt bez wady (np. ze spłaconymi przez sprzedającego (…)”

No wiec..

Mam identyczną sytuację i jestem w trakcie reklamacji. Jednak dzwonilam do Orange, ktory okazal sie wlascicielem telefonu i NIE MA MOŻLIWOŚCI SPŁATY RAT za osobe, ktora podpisala z orange umowe na podstawie ktorej nabyla ten telefon w systemie ratalnym. 

Chyba, ze ma sie jej pisemną zgodę, ale ani sprzedawca, ani ja nie mamy nr tel do tej osoby, wiec NIE DA SIĘ „uwolnić” telefonu od niespłaconych rat. 
Orange powoluje sie na rodo-srodo twierdzac, ze nie moze nawet wyslac wiadomosci do tej osoby, ze ktos wyraza chec splaty jego rat.

Jednak w wielu wypadkach (potwierdzone info) konsultanci orange stosuja taktyke „nie wiem, ale sie wypowiem”, wiec moze zostalam wprowadzona w błàd. Jesli jest wiec inaczej, ze np jednak da sie kupic dlug od Orange prosze o takie info. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie da się. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@EmiliaLien jakie spłacanie ? chyba że wiedziałeś co kupujesz ? jak nie to reklamacja przez dyskusję i w razie problemów pomoże allegro, masz dostać telefon zgodny z umową lub zwrot kasy !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

myśleć, myśleć przed zakupem czegokolwiek

oznacz moderatorów