anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon

Client:39271671
#7 Wielbiciel#
  • Kupiłem telefon w którym pisało w opisie że faktura jest bez VAT także z tym się liczyłem że takowa dostanę po otrzymaniu faktury dostałem fakturę z firmy w hong Kongu mimo że wysyłka była z Polski. Fakturę chciałem wrzucić w koszty Teraz nie mam takiej możliwości. Czy sprzedający może sprzedawać produkty które są na Hong Kong fakture?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Wg allegro, tak.

Sprzedawca był z Hong Kongu, więc nic innego nie dostaniesz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Fakturę dostanie sprzedawca, który wrzuci sobie to w koszty, booya! 😄

oznacz moderatorów

Client:39271671
#7 Wielbiciel#

Tylko ze sprzedawcą nie był z honkongu bo wysyłka była w 2 dni. A o lokalizacji firmy nic nie pisało 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

* było napisane

Takie przeczucie mamy, że jednak z HK, on sobie wrzuci fakturę w koszty, a tobie wyśle sprzęt, w sumie nie wiem.. Takie przeczucie tylko 🙂 Jeśli był z PL, to całkiem okej 😄

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Na karcie aukcji masz zakładkę 'o sprzedającym'. Tam są dane sprzedawcy, na mur z Hong Kongu. Wysyłka z Polski powinna Cię cieszyć, bo ominęło Cię cło i vat.

To jest taki wałek chińczyków na omijanie składu celnego i przedstawicielstwa podatkowego. Każdy orze jak może 😶

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Ja swoją Nubię kupiłem od chińczyka w chińskim sklepie b....com z dostawą kurierem z Niemiec (DPD 3dni). Cena była na tyle atrakcyjna, że wyszło taniej nawet bez faktury.

Towar legalnie wprowadzony na obszar UE, oclony po cenach tylko im znanych ;). Ale żeby wystawiać europejskie faktury musieliby mieć przedstawiciela podatkowego lub pośrednika. Za drogo. Zobacz na ceny na allegro od takich firm, powinny być niższe minimum o vat, a nie są. Potrafią dobrze liczyć 🤑 

oznacz moderatorów