anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew tradycyjny pieniądze wysłane sprzedajacy nie otrzymali wpłaty a ja zamówienia.

59zajac59
#2 Obserwator#

Witam zamawiałem biżuterie od dwóch sprzedających przelewem tradycyjnym.

Metodą dodaj do koszyka zapłać razem.

Pieniądze wysłane,ale żaden ze sprzedających nie otrzymał wpłaty .

W moich kupionych przy zamawianej biżuterii wyświetlą się opcje anuluj i ponów płatność.

Co mam zrobić gdyż pieniądze wysłałem, dowód wpłaty na papierze posiadam,sprzedający nie otrzymali dotychczas mojej wpłaty przez co nie chcą wysłać zamawianej na prezent dla córki biżuterii?

Czy moje pieniądze przepadły?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@59zajac59  Nie, nie przepadły pieniążki. Gdzieś wędrują po świecie. My nie wiemy komu wpłaciłeś. Jak bardzo był tradycyjny ten przelew? Wpłata z poczty idzie kilka dni.

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Wpłaciłem na numer konta który wyświetlił mi się po dokonaniu zamówienia w taki sposób,że wypełniłem druczek przelewu został on zaksięgowany i otrzymałem jego kopię.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tytuł przelewu identyczny jak na wygenerowanym druku? Nie anulowałeś płatności w zakładce Kupione?

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Nie nie anulowałem płatności.

Sprzedający dopytują się o zapłatę gdyż nie mogą wysłać mi zamawianej biżuterii.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@59zajac59 Kiedy zapłaciłeś? Sprawdź, czy na dowodzie wpłaty nie ma żadnego błędu - wszystkie dane, a zwłaszcza kwota i tytuł wpłaty muszą być identyczne jak wygenerowanym druku.

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Płaciłem 22maja do tej pory sprzedający nie otrzymali wpłaty a moje pieniądze zniknęły.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tytuł przelewu - ten ciąg znaków w rubryce tytuł przelewu zmieniałeś, wpisałeś identyczny?????

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Dokładnie taki sam wszystko sprawdzone dwa razy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ok. Dzisiaj jest trzeci dzień roboczy od wpłaty. Dziś lub jutro status wpłaty zmieni się na Zakończona i sprzedawcy otrzymają pieniądze. Taki przelew idzie około 3 dni roboczych. Gdyby jutro po południu wpłaty nie doszły, napisz tu ponownie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@59zajac59 Teraz wszystko jest opóźnione nawet przelewy a tym bardziej przelew tradycyjny

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Z mojej poczty przelewy tradycyjne potrafią dotrzeć po pięciu dniach do adresata. Nawet nie chce myśleć czy chęć prezentu czy tez wartość (nie biorę pod uwagę niewiedzy) prezentu nie zasługiwała na dopłatę ok 4 zł by przelew był błyskawiczny i dotarł po 10min max 1godz

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

W moim punkcie opłat jest pobierana standardowo opłata 3zł za każdy przyniesiony druczek nigdy nie miałem żadnych problemów.

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Przelewy zawsze były tego samego dnia bądź następnego zaksięgowane a sprzedający potwierdzali że otrzymali wpłatę.

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Nie trzeci a szósty kupowałem 22 a jest 27

Ciągle piszą w kupionych dwie opcje do wyboru anuluj płatność oraz opłać ponownie.

Nie chce anulować a płacić już płaciłem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Trzeci ROBOCZY. Sobota i niedziela były po drodze. Wpłata 22, czyli 25 mija pierwszy dzień roboczy, 26 drugi, dziś trzeci.

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Mój bład racja 3dni

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Jest czwarty a nie szósty. Sobota i niedziela nie są dniami roboczymi! Może Ty pracujesz ale Poczta Polska ...ups

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Mój błąd ma ją państwo racje nie szósty.

Pieniądze zniknęły a sprzedający dzwonią codzienne I domagają się pieniędzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@59zajac59 Jeśli napiszesz tu jeszcze 50 postów to niczego nie przyspieszysz. Poczekaj do jutra, nie jesteś pierwszym, który długo czeka na zakończenie tego rodzaju płatności.

oznacz moderatorów