anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew tradycyjny pieniądze wysłane sprzedajacy nie otrzymali wpłaty a ja zamówienia.

59zajac59
#2 Obserwator#

Witam zamawiałem biżuterie od dwóch sprzedających przelewem tradycyjnym.

Metodą dodaj do koszyka zapłać razem.

Pieniądze wysłane,ale żaden ze sprzedających nie otrzymał wpłaty .

W moich kupionych przy zamawianej biżuterii wyświetlą się opcje anuluj i ponów płatność.

Co mam zrobić gdyż pieniądze wysłałem, dowód wpłaty na papierze posiadam,sprzedający nie otrzymali dotychczas mojej wpłaty przez co nie chcą wysłać zamawianej na prezent dla córki biżuterii?

Czy moje pieniądze przepadły?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

59zajac59
#2 Obserwator#

Byłem pewny że to miejsce do dyskusji ,że możne ktoś był w podobnej sytuacji i mi doradzi co zrobić ,ale skoro to nie miejsce do tego to nie potrzebnie napisałem post i zaczełem dyskusje.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Jeśli dzwonią to ich bład, powinni raz, jeśli masz mozliwość to wyślij im skan z dowodu wpłaty, nie Twoja wina że poczta pracuje jak pracuje. Kolejna sprawa wybierając opcję "przelew pocztowy" sprzedający powinien dostać taką informację i powinien być świadomy czasu wpływu srodków. A pieniądze nie znikneły, one zarabiają dla Pp

oznacz moderatorów

59zajac59
#2 Obserwator#

Wysłałem zdjęcie potwierdzające wpłatę.

W punkcie opłat byłem ,się dopytać czy aby na pewno wszystko było poprawnie wysłane otrzymałem informacje że tak.

Sprzedający nadal nie otrzymali wpłat.

Nie pierwszy raz tak zamawiam i wpłaty były na drugi dzień.

 

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Z Twoich wypowiedzi wynika że jesteś bardzo niecierpliwy (nie dziwię się jeśli chodzi o prezent) ale na spokojnie, jesli wpłaty dokonałes w piatek po południu, tj. po 15-stej, to raczej kasa nie "ruszyła" i czekała do poniedziałku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@59zajac59 @White_Dove_ ma rację przelew ruszył w poniedziałek więc tylko cierpliwości 😎

oznacz moderatorów