anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminy dostaw podawane przez Allegro - godziny graniczne DPD

Aatron
#7 Wielbiciel#

Na jakiej podstawie przy wyborze sposobu dostawy podawane są terminy dostaw? Ostatnio mając do wyboru kilka opcji - wszystkie z dostawą następnego dnia (co wazne: piatek) - wybralem dpd. Sprzedający nadal paczkę tego samegk dnia (czesrtek) ok. 11 w. Niestety paczka zostala zabrana dopiero po 13. kolejnegk dnia (piatek). Na stronie moich zakupów mialem informacje, że paczka jest opóźniona, a że DPD nie dostarcza przesyłek w soboty, to paczkę dostanę dopiero po weekendzie.

Czemu allegro wprowadza kupujących w błąd i nie ustali i uwzględni z DPD godzin granicznych?

 

Ponieważ zależało mj na czasie, to w piatek kupilem ten sam przedmiot u tego samego sprzedajacego, ale z dostawą inPost. Paczka została nadana w piatek i przesyłka dojdzie do mnie do w sobotę. Tym samym wybierajac inPost zamiast DPD/Przesyłka Allegro można zamowic przedmiot dzien pozniej, a i tak otrzymać go dwa dni wcześniej 😄

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

fox_paws
#12 Orędownik#

To nie ma żadnego znaczenia. Kurierzy odbierają przesyłki jak im się podoba. Sam byłem świadkiem, jak po włożeniu paczki do automatu, kurier DPD podjechał do One Boxa (w piątek rano) i przesyłek nie podjął. Paczka została odebrana z automatu dopiero w poniedziałek popołudniu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Aatron ależ są ustalone tylko komu by się chciało stosować do nich ,wczoraj DPD odebrało z punktu paczki kilka minut po 13:00 pomimo godziny granicznej ustalonej na 14:00  ,niewiele brakowało żeby moi klienci mięli ten sam problem co Ty  ,a ja z nimi 

Fajnie ,że wspominasz o Inpost  ,paczkomat widzę z okien swojego sklepu  ,godzina graniczna 16:00 , 16:15- 16:30 nie ma kleszcza kurier stoi pod maszyną .

oznacz moderatorów