anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To ja się tylko grzecznie przywitam... ;-)

dsp
#9 Pomysłodawca#

Nie widzę Mydelniczki i DiR, ale widzę, że despomatyka, to tutaj zrobić się nie da... 😉

 

Pozdravki

Damian

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pogotowie-it
#13 Ambasador#

A witam stare grono 😉

oznacz moderatorów

dsp
#9 Pomysłodawca#

Cześć Karpik!

Kopę lat... 🙂

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Ano trochę czasu minęło 🙂 Fajnie widzieć znajome twarze 😉

Ciekawe jak się przyjmie nowa wersja i czy wróci dawna ekipa 🤔

 

 

oznacz moderatorów

dsp
#9 Pomysłodawca#

Ekipa może i wróci, ale szybko też wróci do innych zajęć i obowiązków. W tej propozycji nie podyskutujesz, nie przejrzysz wątków, ale będziesz musiał dużo przywoływać, zamiast podpiąć się w drzewie, przebijać się przez płaską strukturę platformy, żeby móc podyskutować, będziesz musiał duuuużoooo scrolować myszką, żeby wydobyć treść, która będzie pomocna. Czyli cel inwestorów i aukcjonariuszy zostanie osiągnięty. 

Pozdravki
Damian 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Nie dzieliłbym świata na "satysfacja starej ekipy" i "osiągnięcie celów akcjonariuszy" 🙂 Jestem przekonany, że są też odcienie szarości. To nie jest Cafe Allegro sprzed 15 lat, zgadza się, ale też nikt nie obiecywał, że będzie. Nikt też chyba nie spodziewał się, że "stare" wróci 1:1.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ale daj choć z 50%.. 😉

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@msniezek 

Może 1:1 nie, ale przydało by się ciut więcej.

Przecież #Allegro wsłuchuje się w głos swoich użytkowników 😉

oznacz moderatorów

dsp
#9 Pomysłodawca#

Maciek  - w normalnym trybie - po prostu podpiąłbym się pod Ciebie - teraz muszę pisać jakieś małpy, żebyś wiedział, że odpisuję Tobie.


Może rzeczywiście nowe jest dla tych, którzy byli w przedszkolu, jak funkcjonowało Cafe... 

Teraz jest po nowemu - i nie mam o to pretensji - takie decyzje zapadły u góry. Ty tylko realizujesz to, co musisz. 

Cały problem polega na tym, że forum drzewiaste umożliwiało znakomitą interakcję między użytkownikami... 

A teraz - nie wiem, kto do kogo pisze, i umówmy się co do zasady, że dla mnie - ale to jest tylko moje prywatne zdanie - teraz jest tak, że czuję się tu jak w nowoczesnej rodzinie LGBT z ciotkami homogenizowanymi i wujkami lesbijkami...

W tym przypadku wolałbym jednak tradycyjne rozwiązanie, które od lat doskonale się sprawdzało, sam pamiętasz, jak wyglądały (niejednokrotnie bardzo długie) dyskusje... nie trzeba było jakoś szczególnie wołać i zastanawiać się, kto, co i do kogo powiedział... 

I powtórzę - to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Przedszkolaki mnie za chwilę wyzwą w hasztagach... #alledinozaur, #onmiałspectrum, #wychowałsięnaatari 😉

Czyli FUNKCJONALNOŚĆ...

Pozdravki
Damian

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek  Despuś ma rację. I tyle. Bez drzewka będzie płasko, buro-ponuro i ogólnie do dupy. To pierwszy postulat nowej/starej społeczności i przyłączam się doń z całego, czarnego ciut, serca...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Dobry... 🙂

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Teraz to jeno Despacito sie tu da 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Kogo moje oczy widzą 😎

Powitać

Fakt "mydelniczki" brak 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów