anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar był w koszyku, Sprzedawca podniósł cenę.

MAMY ROZWIĄZANIE!
dala2
#7 Wielbiciel#

Towar był w już koszyku, Sprzedawca podniósł cenę z 85 zł. na 90 zł. W ciągu ostatnich dwóch dni miałam dwa razy taką sytuację. To nie fair. Odechciało mi się u nich kupować. Czy też tak mieliście? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
az1rael
#21 Demiurg#

Wszystko drozeje oferta jest wazna po zakupie nie przed  sprzedawca nie ma namiaru pt o ltos wpakowal do koszyka to cyk 5zl wyzej mialas niefart i tyle

oznacz moderatorów
dala2
#7 Wielbiciel#

Towar był tylko chwilę w koszyku. Przez lata mi się to nie zdażyło, więc wydało mi się dziwne. Może faktycznie zbieg okoliczności. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@dala2 Towar w koszyku nie blokuje zmiany ceny. Jak chcesz ją miec taką jaką widzisz to użyj KUp Teraz. Dlaczego : nie fair? Sprzedający nie widzi Twojego koszyka. Podnosi cenę z jakiegoś powodu ( np przyszła nowa dostawa, lub allegro znowu podwyższyło opłaty). Kup u innego taniej i po sprawie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
dala2
#7 Wielbiciel#

Próbowałam dobrać jeszcze coś do koszyka, trwało to chwilę. I cena wzrosła. Nie jest chyba dziwne, że zbiera się towar do koszyka? Dziwne, że w kilka minut zmieniają die ceny. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@dala2 Ceny zmieniają się cały czas - jest to całkowicie normalne a że stało się to akurat kiedy miałaś towar w koszyku - życie.
Sprzedający nie mają wglądu do tego kto co ma w koszyku.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@dala2 pewnie, normalna rzecz, dodanie do koszyka czy obserwowanych to nie jest zawarcie umowy !!!  Ceny rosną ja ostatnio raz na miesiąc podnoszę więc jak jest dobra cena to trzeba kupować a nie trzymać w koszyku 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Żaden sprzedawca nie widzi co masz w koszyku. Ceny się po prostu zmieniają. Wielu klientów trzyma rzeczy długo w koszyku czy ulubionych czekając na obniżkę ale to nie zawsze musi być obniżka. Ceny rosną, prowizję rosną, dopłaty do wszystkiego na allegro rosną, do tego niech akurat paru klientów "zwróci" popsuty towar (oczywiście allegro po ich stronie) więc cena znowu wzrasta. Takie życie na allegro.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

przecież sprzedawca nie wie że masz to w koszyku

wiec nie podniosl ceny celowo 

moze doszla partia ktora juz w zakupie byla droższa

oznacz moderatorów
dala2
#7 Wielbiciel#

Nie sprzedaję, tylko kupuję. Nie wiem, co widzi Sprzedający, dlatego pytam. Skoro piszecie zgodnie, że Sprzedający nie widzi mojego koszyka, to już wiem, że to był zbieg okoliczności, a nie celowe działanie. Dziękuję za odpowiedz. 

oznacz moderatorów