anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar kupiony u sprzedawcy Polskiego,a został wysłany z Chin

dudek984
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chciałem zakupić smartfon koszt 799,90zł. Sprzedawca ma siedzibę w Polsce jak i w Chinach.Posiada magazyny w Europie.Pytanie towar wysłany z Hong Kong czy podatek VAT zostanie naliczony?.Sprzedawca zapewnia, że podatek jest już wliczony i opłaty transportowe.Ma również opis na swojej stronie,że to jest cena ostateczną.Dodatkowo nie wystawia faktury VAT.Zwrot Magazyn Świebodzin Port.Czy warto zamówić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@dudek984 Jeżeli oferta na ALL, wysyłka z Polski, zwrot na adres w Polsce, masz ochronę POK i 14 dni na zwrot, reklamację, co więcej. Z pewnością lepsza oferta niż wysyłka z Chin, ale pewności 100% zakupu nie ma nawet w Polsce.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 

wysyłka z Polski

Pytanie towar wysłany z Hong Kong.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dudek984 Moim zdaniem nie warto. Możesz zapłacić cło, możesz też mieć problemy ze zwrotem i reklamacją. Lepiej zapłacić nieco drożej i kupić od w pełni polskiego sprzedawcy z dostawą z Polski.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#16 Inspirator#

Jak dla mnie to też gra nie warta świeczki i kupowanie od takich firm jest ryzykowne i często nieopłacalne a z reklamacjami i zwrotami są tylko problemy. Lepiej kupować od krajowych sprzedawców którzy mają sklepy na miejscu .

oznacz moderatorów