anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Toyota Rav4 2.0 STYLE 9056754081

Idź do rozwiązania
mariuszo1
#8 Zapaleniec#

Przestrzegam przed tą ofertą , wyłudzają pieniądze jako firma transportowa która ten oto samochód przewozi na niby. żądają wpłaty 50% wartości samochodu , a później mają problemy po ,,drodze" i karzą dopłacać pieniądze. Firma nazywa się Cargotek-express LTD z Dublina .W rzeczywistości żadnego samochodu nie ma a dane pojazdu i zdjęcia najprawdopodobniej kradzione albo właściciel znalazł sposób na szybki nieuczciwy zarobek.Konto do przelewu w Polsce, firma z Irlandii . Kontakt -serwery w dziwnych miejscach. Uważajcie!!!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#
  1. Trzeba być i-diotą, aby zapłacić połowę ceny samochodu za obietnicę otrzymania tego samochodu złożoną na Allegro.
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszo1 Oferta dotyczy sprzedaży samochodu, więc czy możesz jeszcze raz wyjaśnić dlaczego według Ciebie jest to próba wyłudzenia? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mariuszo1
#8 Zapaleniec#

sprobuj to sie dowiesz. Fizycznie nie ma tego samochodu. Sa tylko marne 4 foty. popros o nastepne to sie nie doczekasz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Jest 6 zdjęć i wygląda że wszystko oki, też nie widzę nic podejrzanego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mariuszo1
#8 Zapaleniec#

Wyślij do gościa maila ze jesteś zainteresowany.To zrozumiesz .Gość podaje się za Polaka , lekarza. Anie umie składnie napisać maila . Prawdopodobnie tłumaczone automatycznie przez Google . Żadnych innych zdjęć nie posiada , przechodzi od razu do sedna ze może wysłać auto zaufaną fimą po czym firma wystawia ci kwit z depozytem 25% wartości auta .Tansport niby rusza , na granicy Piszą ze  mają problemy z celnikiem i karzą dopłacić drugie tyle ( patrz auto zarejestrowane w Polsce) kraj docelowy Polska , co ma celnik do towaru który jedzie do UE? ... pisać dalej

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Oferty z samochodami na Allegro to tylko ogłoszenia, nie żadne umowy - sam decydujesz się na kontakt z ogłoszeniodawcą i na jego warunki. Trzeba myśleć i niczego nie płacić, gdy ma się jakiekolwiek wątpliwości. Wszędzie jest pełno oszustów, naciągaczy, kombinatorów, a zwłaszcza na Allegro.

oznacz moderatorów