anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tunel foliowy, czy mogę zgłosić zwrot?

Client:67370411
#1 Nowicjusz#

Witam kupiłem tunel foliowy ponad 180 dni temu i niestety ostatnio się połamał i nie wiem co robić cz jest jeszcze jakaś możliwość zwrotu i otrzymania zwrotu kosztów

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrotu nie ma możliwości, ale zawsze jest reklamacja z tytułu rękojmi, składasz ją u sprzedającego i ma 14dni na rozpatrzenie, możesz ją założyć w każdy sposób, mailem, a masz także wszystko opisane w zakładce w ofercie REKLAMACJE: https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ostatnio to nieźle wiało i moje dwa tunele sobie odleciały ,możesz składać reklamację z rękojmi ale nie wiem czy coś ugrasz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego nie ugrasz? ma prawo do składania reklamacji, a nie wiemy jakie są warunki użytkowania!😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli firma która go sprzedała i sama go nie ustawiła to zawsze może się podpierać że "tunel był źle ustawiony" lub użytkowany ,rozpatrzą reklamację bo muszą ale nie koniecznie uznają swoją winę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Doprawdy? wszystko co kupujesz instalujesz z pomocą firm!😁 miałem taki przypadek że firma odrzuciła bo źle zamontowane i się popsuły, a wiesz co ich zdaniem było źle, dwie śrubki które były na wyposażeniu towaru, a teraz chcą oddać środki i przepraszają.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie ,ale jak firma mi coś stawiała np.altanę to miałem gwarancję na jej żywotność .Folię wystarczy źle naciągnąć ,niefachowo zabezpieczyć i może zostać uszkodzona i nie ma w tym winy sprzedawcy tylko tego kto do tego doprowadził.

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Sam się połamał? dobre:)

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:67370411 Poużywałeś sobie tunel przez 1/2 roku i co. Nie pasuje ? Te tunele najczęściej się łamią przez niewłaściwe użytkowanie albo przy przenoszeniu ich w inne miejsce uszkodzone przez użytkownika. I oczywiście chciałbyś kupić nowy > znowu 1/2 roku i następna reklamacja. Tak się właśnie wykorzystuje sprzedawców na Allegro. Mało to etyczne, a wręcz pochodzi pod cwaniactwo.

oznacz moderatorów