anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Użytkownik nic nie sprzedaje

gosia_malgorzata
#1 Nowicjusz#

Od pewnego czasu nie widzę ofert sprzedaży uzytkownika.Robilam tam zakupy, opłacałam, ostatnio dwa razy napisałam neutralną opinię dla zakupionych rzeczy i odesłałam je.Zwrocono mi pieniądze po czym zablokowano bez wyjaśnienia sprawy.Wiem,że użytkownik sprzedaje, ale ja nie widzę jego ofert.Jak rozwiązać ten problem, oczywiście nie odpisują na maie moje.Dziekuję

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Może ten użytkownik nie chce żebyś u niego kupowala i dodał Cię na CL (moi nieaktywni kupujący), spróbuj z innego konta i wszystko będzie jasne.

oznacz moderatorów

gosia_malgorzata
#1 Nowicjusz#

Dziękuję, spróbuję, czyli muszę z innego konta.Z drugiej strony naprawdę nie rozumiem, nigdy problemu nie miałam z zakupami.Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Problemem jest zapewne twoja opinia ,która temu sprzedawcy zrujnowała jego pozycję na allegro .Zawsze przed napisaniem takiej opinii warto spróbować dialogu ze sprzedawcą .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiadomo że tow wina kupującego?  może sam sobie ją zepsuł!😛

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie zmienił nick allegro i sprzedaje pod inną nazwą

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@gosia_malgorzata Po co chcesz dalej kupować u niego, skoro Ci nie odpowiadają zakupy i je zwracasz. Żeby zwrócić i napisać kolejną "neutralną opinię" ? To już nie ma innych oferujących ten sam asortyment ?

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

 

@gosia_malgorzata  Jak teraz wygląda neutralna opinia? Czy mogła byś nas oświecić. Ja wiem że są dwie- pozytywna lub negatywna.

oznacz moderatorów