anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Używanie jednego komputera przez 2 osoby. Czy moje konto może być odblokowane?

LoZt
#7 Wielbiciel#

cześć, 
mam problem, otóż wraz z bratem korzystaliśmy z jednego komputera, ale używaliśmy swoich kont na allegro. Po jakimś czasie jego konto zostało zablokowane i moje również, jest możliwość, że moje konto zostanie odwieszone?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest to możliwe o ile ten z was który podpadł allegro wywiąże się z zobowiązań zgodnie z tym co dostał w meilu od allegro.

oznacz moderatorów

LoZt
#7 Wielbiciel#

Innej możliwości nie ma? Nie chcę czekać az to zrobi, a co jeśli to jest nie wykonalne?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LoZt Oczywiście, powinien przyjść mail od Allegro o powodzie blokady, zapewne konta zostały powiązane, pisz:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LoZt Któryś z Was ma niepłacone rachunki, jeśli Allegro otrzyma pieniądze, konto odwieszą.

oznacz moderatorów

LoZt
#7 Wielbiciel#

86% pozytywnych ocen 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LoZt a nie podbijaliście sobie licytacji ? co macie jako powód blokady ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LoZt
#7 Wielbiciel#

ma za dużo negatywów

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LoZt no to macie problem, po roku znikną i może Wam odblokują, chyba że udowodnisz że nie masz nic wspólnego z tamtym kontem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LoZt
#7 Wielbiciel#

Jak mogę to zrobić? 
Mam tyle wspólnego, ze to mój brat jest wlaścicielem zbanowanego konta

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LoZt napisz do allegro jak radzą wyżej i opisz całą sytuacje. Możliwe że system automatycznie wykrył powiązanie i zadziałał z automatu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LoZt musi być coś więcej, tak bez powodu nie zablokowali Twojego konta, musieliście coś wspólnie robić, kombinować 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LoZt Jeśli jeden z Was ma za dużo negatywów, to nie może być powód blokady dla drugiego.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@LoZtSkontaktuj się z Allegro i spróbuj wszystko wyjaśnić, możesz ich przekonasz.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@LoZt a nie zacząłeś czasem wystawiać towaru brata na swoim koncie? 

oznacz moderatorów