anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ulubione i obserwowane - jak powiększyć limit?

amciak
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

Czy jest jakaś możliwość zwiększenia ilości pozycji, które mogę dodać do ulubionych? Robię bardzo dużo zakupów na allegro, w różnych kategoriach, więc często dodaję artykuły i wyszukiwania do ulubionych. I chociaż staram się usuwać jak najczęściej, to jednak 500 to dla mnie ograniczenie. Mam swój system wynajdywania perełek i potrzebuję do tego pewnego rodzaju schowka. 

Co mogę zrobić, żeby ten limit zwiększyć? Albo najchętniej - zdjąć, żeby móc dodać dowolną ilość pozycji? Czy jedynym wyjściem jest założenie wielu kont? Jest to bardzo niefajne rozwiązanie.

Dziękuję za wszelkie porady. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@amciak tak jak informowałam w tym wątku, nie ma możliwości zwiększenia tego limitu. W tej chwili 500 obserwowanych ofert to maksymalna liczba i nie zamierzamy tego zmieniać w najbliższym czasie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

amciak
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. 

Czy byłaby możliwość zorganizowania ankiety wśród użytkowników na ten temat? Być może gdyby 30% użytkowników o to poprosiła, to rozważyliby Państwo zdjęcie tego limitu?

Mało tego, może jest to okazja dla wprowadzenia płatnego (w rozsądnej cenie) zdjęcia limitu?

Jeśli użytkownik sam proponuje płacenie za coś, to może jednak jest to dla niego ważne?

Pozdrawiam, 

amciak

oznacz moderatorów

amciak
#8 Zapaleniec#

Właściwie, to bardzo mnie Pani zdenerwowała. Pokazała Pani, jak bardzo nie interesują allegro potrzeby użytkowników. Ja przez tyle lat byłam wierna Państwo jak pies, a teraz Pani pisze w innym wątku 'ale po co?'.

Otóż wyszukiwanie artykułów zajmuje mi wiele, wiele, wiele godzin. I potem muszę - tak jak dziś - spędzać wiele godzin, żeby te ulubione kasować. I te godziny wyszukiwania idą w diabły. I właśnie dziś spędziłam ponad 5h na wykasowywaniu, zeby móc nowe dodać.

Pani postawa pokazuje, że nie zasługują Państwo na moją lojalność, bo mają mnie Państwo kompletnie gdzieś. 

Proszę sprawdzić moją historię zamówień. Byłaby większa, gdybym nie musiała kasować wyszukanych po wielu godzinach artykułów.

Ale wie Pani co, ja Pani dziękuję - dała mi Pani ogromną motywację, żeby jednak dać szansę **piiip**owi czy **piiip**. 

Gigantyczne rozczarowanie!

Uważają Państwo, że nie zasługuję na możliwość dodania tylu artykułów, ile potrzebuję, chociaż zarabiają Państwo na mnie spore pieniądze. To może jednak Państwo nie zasługują na moje pieniądze?

Pozdrawiam, 

-osoba, która szanuje swoją lojalność-

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Kup sobie program monitor aukcji (https://monitoraukcji.pl). Można mieć mnóstwo aukcji w obserwowanych i jeszcze są opcje gdzie skanuje nowo wystawione aukcje nawet co 5 sekund 🙂
Sam kiedyś z niego korzystałem.

oznacz moderatorów